Opinie o Aasa

aasa polska

Pożyczkodawcy internetowi prześcigają się w konstruowaniu coraz to bardziej atrakcyjnych ofert dla klientów, jednak nie z każdą firmą warto nawiązywać współpracę. Czy firma Aasa należy do zaufanych pożyczkodawców? Czas to sprawdzić.

Polski oddział Aasa to część międzynarodowej, skandynawskiej grupy finansowej, która może pochwalić się bardzo pozytywnymi opiniami w światowej branży usług pożyczkowych.

W Polsce Aasa działa od 2012 roku i zdążyła od tego czasu przekonać do siebie spore grono klientów, co potwierdzają jej wysokie oceny w internetowych rankingach pożyczek. O finansowej stabilności Aasa oraz jej chęci inwestowania w Polsce świadczy umowa sponsorska, którą podpisała z klubem GKS Katowice.

Czy pożyczanie w Aasa jest bezpieczne?

Aasa nie figuruje jeszcze wśród członków Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, należy jednak do Rejestru Instytucji Pożyczkowych, prowadzonego przez KNF.

Wiarygodność Aasa buduje olbrzymie doświadczenie tej firmy, zdobywane na światowych i skandynawskich rynkach. Równie ważne jest olbrzymia przejrzystość strony internetowej, na której łatwo znaleźć zbiór niezbędnych informacji.

Zalety i wady pożyczki w Aasa

Przystępując do oceny Aasa, skupiliśmy się regulaminie tej firmy czy formalnościach, które musi przejść klienta, aby otrzymać pieniądze. Równie ważna była dla nas także możliwa do otrzymania kwota pożyczki czy długość jej spłaty.

Zalety pożyczki w Aasa:

  1. Długi okres spłaty – pożyczkę w Aasa można otrzymać aż na 24 miesiące. Tak długi okres spłaty daje możliwość spokojnego rozłożenia swoich rat.
  2. Możliwość potwierdzenia tożsamości przy pomocy Facebooka – Aasa proponuje bardzo nowatorskie rozwiązanie, którym jest możliwość potwierdzenia swojej tożsamości przy pomocy popularnego portalu społecznościowego. Dzięki wykorzystaniu tej opcji można dodatkowo liczyć na rabat w wysokości 10 złotych.
  3. Możliwość szybszej spłaty pożyczki oraz przesunięcia terminów spłaty – Aasa udostępnia wygodne opcje chwilowego odroczenia terminu spłaty danej raty oraz szybszej spłaty całej pożyczki, co wiąże się ze zmniejszeniem opłat kredytowych.
  4. Przejrzysta strona internetowa – strona tego pożyczkodawcy jest zaprojektowana przede wszystkim z myślą o kliencie, który może dzięki niej bardzo sprawnie otrzymać pakiet potrzebnych informacji oraz skorzystać z wygodnego kalkulatora, pozwalającego na dokładnie wyliczenie wysokości swoich rat.
  5. Wysoki wiek przyznawania pożyczek – Aasa udziela pożyczek klientom do 80 roku życia. U konkurencji górna granica jest niższa i wynosi zwykle 75 lat.

Wady pożyczki w Aasa:

  1. Klient jest sprawdzany w bazach dłużników – osoby z nie najlepszą sytuacją kredytową nie mogą liczyć na współpracę z Aasa, która to firma dokładnie sprawdza swoich klientów przy wykorzystaniu baz dłużników (BIG, BIK, ERIF).
  2. Brak udogodnień dla stałych klientów – Aasa nie przygotowała jeszcze żadnych bonusów dla stałych klientów (na przykład programu lojalnościowego), co jest czestą praktyką w branży.

Opinia Łowcy Chwilówek o Aasa

Aasa trzyma się ścisłych, europejskich standardów postępowania, obowiązujących w  międzynarodowej grupie finansowej, do której należy jej polski oddział. Skandynawskie przedsiębiorstwa z branży pożyczkowej znane są z etycznego postępowania, transparentności swoich działań i dobrej obsługi klienta.

W tym wypadku nawet brak przynależności Aasa do PZIP nie budzi większych wątpliwości. Rekompensuje to certyfikat “Odpowiedzialny pożyczkodawca” przyznawany przez Loan-Magazine, długi okres spłaty zobowiązań, klarowne zasady i wiedza o tym, że współpracuje się z firmą, za którą stoi wiele lat doświadczenia i olbrzymi kapitał.

Sprawdź również „Pożyczka na raty przez Internet bez zaświadczeń

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pepe
2 lat temu

Firma jak każda inna wszystkie mają praktycznie takie same warunki spłat, wymagania żeby dostać pożyczkę różnią się tylko kwotami pożyczek i tyle. Ale ja osobiście polecam firmy gdzie można skorzystać z darmowej pożyczki

superbb
2 lat temu

100% wszysko zgodne z warunkami pożyczki. Bez oszustw.

katarynka
2 lat temu

Zawsze sceptycznie podchodziłam do takich spraw ale zdarzyła się taka sytuacja w moim życiu, że pożyczyłam w „assa” nie wertowałam setek ogłoszeń wpisałam w wyszukiarkę chwilówki wyskoczyła mi porówywarka i to zawęziło mi pole poszukiwań. Nie powiem ręka drżała kiedy składałam wniosek ale potem okazało się że nie było czego się bać.

jeruu
2 lat temu

Mało znana firma ze względu na brak reklamy w tv jakoś tak nie rzucają się w oczy normalnemu nie zorientowanemu klientowi ale skor o jeszcze istnieją to klientów pewnie mają. Ja ich widziałem przez porównywarke ale wolałem złożyć wniosek tam gdzie dają darmowe pożyczk8

kwasnik_II
2 lat temu

polecam aasa

Agacia 99
2 lat temu

2,5k pożyczki „od ręki” szybo łatwo i bezboleśnie. W to mi graj

poralak
2 lat temu

Info do wszyslich ludzi pozyczających w chwiówkach. Czytajcie wszysko dokładnie zeby potem nie było dziwienia i płaczu bo trzeba oddawać.!

avokado 55
2 lat temu

Znalazłam aasa polska przez Internet w porównywarce internetowej. Nigdy wcześniej o nich nie słyszałam … nie często pożyczam kasę. Poczytałam o firmie, dużo pozytywnych opinii więc zaryzykowałam i nie żałuję 🙂

Tomik
4 miesięcy temu

wniosek złożony na stronie szybki przelew to na plus. polecam