AASA Polska – od 1000 zł do 10 000 zł na 24 miesiące!

aasa polska
AASA Polska – od 1000 zł do 10 000 zł na 24 miesiące!
4.8 (96%) 5 głosy/ów
Zakres pożyczki
2 000 zł - 10 000 zł

Rynek pożyczkowy w Polsce jest szeroki i zróżnicowany. Firma Aasa Polska zdecydowanie zasługuje na poznanie, chociażby za sprawą bardzo transparentnych warunków udzielania pożyczek i korzystnych ofert, które proponuje klientom od dobrych kilku lat. Czy propozycja firmy należącej do skandynawskiej grupy finansowej spełni Twoje oczekiwania? Sprawdź wszystkie informacje, które warto zgromadzić przed zgłoszeniem się po pożyczkę.

Bezpieczne pożyczki w AASA Polska

Firma pożyczkowa Aasa Polska S.A. działa w Polsce od 2012 roku i jest częścią skandynawskiej grupy Aasa Global. Została zarejestrowana pod adresem:

ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
KRS: 0000411939
NIP: 5252528111
REGON: 146017266

Weź pożyczkę w Aasa

Kapitał zakładowy, wpłacony w całości, wynosi 42 mln zł. Spółka specjalizuje się w pożyczkach ratalnych oferowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i drobnym przedsiębiorcom. W swoim przekazie marka bazuje na takich wartościach jak odpowiedzialność, rozwój, a także problematyka społeczna. Od 2015 roku firma jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, współtworzyła również „Zasady Dobrych Praktyk Sprzedaży Produktów Kredytowych Przedsiębiorstw Zrzeszonych w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce” oraz posiada Certyfikat Etyczny KPF, Certyfikat „Odpowiedzialni w Biznesie” ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. i Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor.

Firmę warto wyróżnić ze względu na działania z obszaru CSR, między innymi kampanię „Aasy Netu – bądźmy bliżej”, nakierowaną na zwalczanie zjawiska wykluczenia cyfrowego dojrzałych mieszkańców Polski. Aasa Polska udziela standardowych pożyczek, ale reklamuje się jako marka, która nie proponuje tak zwanych „chwilówek”, rezygnując z nich z troski o korzyść wszystkich klientów. Sprawdźmy, jak wygląda jej oferta.

AASA Polska – opinie klientów

Na stronie Aasa Polska można znaleźć kilka wymownych cytatów zadowolonych klientów.

  • „Dzięki pożyczce z Aasa mogłem zareklamować własną firmę”.
  • „Pożyczka z Aasa pomogła sfinansować szybką naprawę lodówki”.
  • „Dzięki pożyczce ratalnej z Aasa mogę wyjeżdżać, kiedy tylko chcę”.

Strona internetowa warta odwiedzenia

Klienci Aasa Polska mogą swobodnie korzystać z rozbudowanej strony internetowej, a także z darmowej aplikacji mobilnej Aasa – szybkie pożyczki online dostępnej w sklepie Google Play.

Portal firmy zawiera wszystkie niezbędne informacje. Nie brakuje w nim takich działów jak „pytania i odpowiedzi”, „weź pożyczkę”, „warunki pożyczki”. Dla zwiększenia świadomości klientów jest prowadzony blog, na którym regularnie są publikowane przydatne artykuły napisane przystępnym językiem. Liczne grafiki i wizualne dodatki nie wprowadzają na stronę chaosu, wręcz przeciwnie – ułatwiają nawigację i znalezienie konkretnych, potrzebnych informacji. Każdy może samodzielnie sprawdzić, ile kosztuje dana pożyczka, złożyć wniosek online, a także upewnić się, jakie są konkretne warunki.

Jak dostać pożyczkę w AASA Polska

Pożyczki są przyznawana przez Aasa Polska na dowolny cel, wskazuje sama firma: „na remont, zdrowie, mechanika, wakacje czy pralkę”. Aby otrzymać gotówkę, nie trzeba wychodzić z domu. Wystarczy skorzystać z internetowego formularza i przejść cały proces krok po kroku. Wszystko trzeba zacząć od sprecyzowania, jak dużo chce się pożyczyć i na jak dużą liczbę rat. Maksymalnie można wnioskować o 10 tys. zł i rozłożyć spłatę na 24 miesiące.

Twoim pierwszym krokiem jest wypełnienie wniosku na stronie internetowej. Odpowiadasz na wspomniane pytania („ile pieniędzy potrzebujesz?” oraz „na ile miesięcy?”), zapoznajesz się z informacjami na temat rat, opłat i RRSO, a także podajesz PESEL, numer telefonu komórkowego i wskazujesz rodzaj pożyczki (indywidualna lub na działalność gospodarczą). Pozostaje jedynie wyrazić zgody związane z formalnościami. Przez całą procedurę przeprowadza Cię przyjaźnie zaprojektowany formularz – naprawdę trudno skrytykować jego budowę, treść i wygląd. Wypełnij więc pozostałe, wskazane dla Ciebie pola, podając niezbędne informacje.
Sprawdź również „Pożyczka na raty przez Internet bez zaświadczeń

Następny krok leży po stronie Aasa Polska S.A. Firma musi bowiem dokonać oceny zdolności kredytowej, żeby wydać decyzję o przyznaniu środków. Trudności z otrzymaniem pożądanych pieniędzy mogą spotkać w zasadzie jedynie osoby, które mają problemy z zadłużeniem i nie posiadają stałych dochodów. Odpowiedź otrzymuje się drogą SMS-ową oraz mail-ową. Na skrzynce czeka na Ciebie także gotowa umowa do podpisania, co możesz zrobić także przez panel na stronie Aasa, do którego trzeba się zalogować. Podpisanie umowy oznacza zgodę na ustalone warunki i wysyłkę pieniędzy (czekiem GIRO, standardowym przelewem lub szybkim przelewem Blue Cash). Teraz pozostaje jedynie realizacja postawionego sobie celu i spłata zobowiązania zgodnie z umówionymi terminami.

AASA Polska – warunki pożyczki

W Aasa Polska można pożyczyć od 1000 do 10 000 zł, spłacając zobowiązanie w przedziale od 21 do 24 miesięcy. Stopa oprocentowania jest stała i wynosi 10%. Zmienne dotyczą opłaty przygotowawczej, opłaty administracyjnej, a także odsetki pożyczki do spłaty. Zgodnie z danymi na dzień 17 lipca 2018 roku – maksymalna RRSO wynosi 80,89% przy pożyczce w wysokości 5000 zł na okres 23 miesięcy z ratą w wysokości 373,59 zł. Aby przekonać się, ile kosztuje pożyczenie konkretnej kwoty, wystarczy wejść na strone Aasa Polska i ustawić parametry pod kątem indywidualnych potrzeb.

Weź pożyczkę w Aasa

Podstawowe formalności

W celu otrzymania pożyczki w Aasa nie trzeba spełniać wielu kryteriów. Oto jedyne niezbędne warunki, o których należy pamiętać:

  • wiek pożyczkobiorcy od 20 do 80 lat,
  • niefigurowanie w rejestrach dłużników BIG,
  • stały adres zamieszkania na terytorium Polski,
  • stały dochód w Polsce (umowa o pracę, renta, emerytura itp.).

Dane kontaktowe

Firma zaprasza do kontaktu od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 19:00.

Telefon 1: 801 40 40 40

Telefon 2: 22 4 600 300

E-mail: obslugaklienta@aasapolska.pl

Chat i formularz kontaktowy: https://www.aasapolska.pl/kontakt

AASA Polska – od 1000 zł do 10 000 zł na 24 miesiące!
4.8 (96%) 5 głosy/ów

8
Dodaj komentarz

8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
avokado 55

Znalazłam aasa polska przez Internet w porównywarce internetowej. Nigdy wcześniej o nich nie słyszałam … nie często pożyczam kasę. Poczytałam o firmie, dużo pozytywnych opinii więc zaryzykowałam i nie żałuję 🙂

kwasnik_II

polecam aasa

jeruu

Mało znana firma ze względu na brak reklamy w tv jakoś tak nie rzucają się w oczy normalnemu nie zorientowanemu klientowi ale skor o jeszcze istnieją to klientów pewnie mają. Ja ich widziałem przez porównywarke ale wolałem złożyć wniosek tam gdzie dają darmowe pożyczk8

Agacia 99

2,5k pożyczki „od ręki” szybo łatwo i bezboleśnie. W to mi graj

poralak

Info do wszyslich ludzi pozyczających w chwiówkach. Czytajcie wszysko dokładnie zeby potem nie było dziwienia i płaczu bo trzeba oddawać.!

katarynka

Zawsze sceptycznie podchodziłam do takich spraw ale zdarzyła się taka sytuacja w moim życiu, że pożyczyłam w „assa” nie wertowałam setek ogłoszeń wpisałam w wyszukiarkę chwilówki wyskoczyła mi porówywarka i to zawęziło mi pole poszukiwań. Nie powiem ręka drżała kiedy składałam wniosek ale potem okazało się że nie było czego się bać.

superbb

100% wszysko zgodne z warunkami pożyczki. Bez oszustw.

Pepe

Firma jak każda inna wszystkie mają praktycznie takie same warunki spłat, wymagania żeby dostać pożyczkę różnią się tylko kwotami pożyczek i tyle. Ale ja osobiście polecam firmy gdzie można skorzystać z darmowej pożyczki