Opinie o CreditStar

credit-star

Potrzebujesz pieniędzy „na wczoraj”? Nawet w takim wypadku nie warto decydować się na złożenie wniosku o chwilówkę online w pierwszej firmie, jaką znajdziesz. W jaki sposób sprawdzić, czy konkretna oferta pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji? Pokażemy Ci to na przykładzie konkretnego pożyczkodawcy – CreditStar.

CreditStar jest częścią CreditStar Group – grupy finansowej działającej na rynku od 2006 roku, obecnej w 8 krajach i mającej na swoim koncie ponad milion udzielonych pożyczek.

Czy pożyczanie w CreditStar jest bezpieczne?

CreditStar należy do PZIP – Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Organizacja ta zrzesza firmy specjalizujące się w udzielaniu pożyczek pozabankowych, które przywiązują dużą wagę do oferowania klientom finansowego wsparcia w sposób etyczny i odpowiedzialny.

Przynależność do PZIP zresztą niejedyne branżowe wyróżnienie dla CreditStar. Firma została dwukrotnie uhonorowana prestiżową nagrodą European Business Awards (za działalność w Estonii).

Warto również podkreślić, że wszelkie dane osobowe przesyłane CreditStar w formularzu pożyczkowym są w pełni zabezpieczone – firma korzysta z usług SECTIGO, dostawcy certyfikatów SSL, dzięki którym informacje przesyłane są w zaszyfrowanej formie i nikt niepowołany nie ma do nich dostępu. Na tej podstawie możemy stwierdzić: tak, pożyczanie w CreditStar jest bezpieczne.

Wady i zalety pożyczki w CreditStar

Na rynku pożyczkowym prawdopodobnie nie ma rozwiązań idealnych. Z łatwością można jednak wskazać kilka aspektów, które decydują o tym, czy oferta jest dla Ciebie korzystna jako potencjalnego pożyczkobiorcy. Są to m.in. maksymalna kwota pożyczki, czas, jaki masz na jej spłatę, szybkość rozpatrywania wniosku, konieczność dostarczania zaświadczenia o dochodach, sprawdzanie rejestrów takich jak BIK, BIG, ERIF czy KRD. To właśnie pod tym kątem prześwietliliśmy pożyczkę w CreditStar.

Zalety pożyczki w CreditStar

 • Darmowa pierwsza pożyczka do 1500 PLN – nowi klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z pierwszą pożyczką w CreditStar pod warunkiem jej terminowej spłaty.
 • Druga i kolejna pożyczka do 5000 PLN – kwota dla pożyczających co najmniej po raz drugi dość znacznie wzrasta.
 • Elastyczny okres kredytowania dla stałych klientów – jeżeli to Twoja co najmniej trzecia pożyczka w CreditStar, możesz przedłużyć termin spłaty nawet do 3 miesięcy.
 • Weryfikacja tożsamości potwierdzana przelewem lub online – to od Ciebie zależy, którą opcję wybierzesz.
 • Szybki przelew środków – pożyczkodawca posiada konta w większości banków w Polsce, zatem przelew powinien zaksięgować się na Twoim koncie po ok. 15 minutach od momentu podjęcia pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki.
 • Biuro Obsługi Klienta otwarte przez 7 dni w tygodniu – jeśli dodać do tego szybkie przelewy, istnieje duża szansa na otrzymanie potrzebnej gotówki również w weekend.

Wady pożyczki w CreditStar

 • Krótki okres kredytowania dla nowych klientów – pierwszą pożyczkę musisz oddać w terminie 1-30 dni (chociaż niewątpliwym plusem jest w tym wypadku brak narzuconych okresów kredytowania i możliwość wyboru dowolnej liczby dni z tego przedziału).
 • Pożyczkodawca wymaga zaświadczenia o stałych dochodach – bez dołączenia dokumentu poświadczającego otrzymywanie wynagrodzenia Twój wniosek nie będzie kompletny, a tym samym pożyczka nie zostanie przyznana.
 • Pożyczka jest wypłacana wyłącznie na rachunek bankowy – przelew na konto to jedyna forma, w jakiej CreditStar przekazuje pieniądze swoim klientom.
 • CreditStar sprawdza potencjalnych pożyczkobiorców w bazach dłużników – należą do nich m.in. BIK, BIG, InfoMonitor, ERIF, KRD i Credit Check.
 • Możliwość posiadania tylko jednej aktywnej pożyczki w tym samym czasie – aby móc złożyć wniosek o kolejną, musisz spłacić poprzednią.

Opinie Łowcy Chwilówek o CreditStar

CreditStar to bez dwóch zdań solidna firma pożyczkowa. Świadczy o tym przede wszystkim zaufanie, jakim od kilkunastu lat niezmiennie obdarzają ją zarówno nowi, jak i powracający klienci. Ci ostatni mogą zresztą liczyć na bonus w postaci przedłużonego terminu spłaty trzeciego i każdego kolejnego zobowiązania.

Wnioski pożyczkowe rozpatrywane są przez siedem dni w tygodniu, a w większości przypadków pieniądze trafiają na konto pożyczających w ciągu piętnastu minut (nawet w soboty i niedziele). Z punktu widzenia pożyczkobiorcy minus to oczywiście konieczność dołączenia do wniosku zaświadczenia o dochodach oraz sprawdzanie rejestrów dłużników.

Z drugiej strony takie podejście świadczy o przestrzeganiu przez firmę zasad odpowiedzialnego pożyczania i ochronie klientów przed wpadnięciem w niebezpieczną pętlę zadłużenia. To także jeden z powodów, dla których naszym zdaniem CreditStar zasługuje na polecenie.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
15 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
igepa
1 rok temu

1500 zeta pożyczki bez procentu to bardzo spoko opcja.

piter Pan
1 rok temu

Potrzebowałem kasy na remont auta. Szybka i darmowa pożyczka spasowała mi jak znalazł. Ehhh co za życie zawsze jakieś koszty ale dobrze ze są wyjscia awaryjne z takich podłych sytuacji

wwwr
1 rok temu

Polecam

Amant
1 rok temu

Ludzie ogarnijcie się. Co Wy robicie do roboty się brać a nie napędzać karuzelę życia ponad stan. A może by tak wstać z kanapy i zarobić trochę?

Ulany29
1 rok temu
Reply to  Amant

O jaki fajny przemądrzalec. Zanim zaczniesz ludzi oceniać to zastanów się dwa razy. To że ktoś pożycza nie oznacza, że żyje ponad stan i na pokaz. Czasem życie płata takie figle, że nie ma wyjścia.

Nowy
1 rok temu

Credit star? co to za chwytliwa nazwa heheh

anonim
1 rok temu

Ogulnie nie polecam na pozyczke. Wysokie %, małe kwoty pozyczki nie oplaca sie.

drymtrak
1 rok temu

znalazlem ich przez neta w porownywarce nie wiem dzemu wyskoczuli mi na pierwszym miejscu, mysle sobie credit star co to za dziwactwo ale patrze darnowoa poztczke daja? no dają przez internet zalatwie? zalatwie no to co mi tam i noe zaluje

waligóra
1 rok temu

vivus lepszy

BM@
1 rok temu

A może by tak zarobić pieniądze zamiast pożyczć i napędzać spirale zycia na kredyt?

piereneje
1 rok temu

Darmowa pożyczka 1500 zeta to jest spoko. firma zaufana a nie jakas lichwa

troll
1 rok temu

Z tego co widzę większość komentarzy jest pozytywna, może i ja skorzystam?

alfabet
1 rok temu

Credit star wyszkoczyło mi w porównywarce jako sugerowane a że bez powodu z porównywarki nie korzystałem tylko w konkretnym celu więc pożyczyłem. Szybka piłka, wniosek —-> decyzja —–> przelew. Ja jestem zadowolony.

gumiś
1 rok temu

Pożyczyłem, ze spłatą się nie spóźniłem oddałem. i po robocie

gumiś
1 rok temu

Plus za darmową pożyczkę, szybkość przelewu, biuro czynne 7 dni w tygodniu. Minus za tak niską kwotę darmowej pożyczki ale i tak sa niższe, i spamowanie skrzynki