Efino – 6000 zł w 3 prostych krokach!

efino
Efino – 6000 zł w 3 prostych krokach!
5 (100%) 3 głosy/ów
Zakres pożyczki
1 000 zł - 6 000 zł

Sprawdź, co ma do zaoferowania Efino – jedna z nowszych firm na rynku pożyczek. Nie przepłacaj i znajdź ofertę idealnie skrojoną na miarę Twoich potrzeb. W tym miejscu przeczytasz najważniejsze informacje na temat Efino.

Efino

Strona Efino.pl jest w praktyce pośrednikiem ułatwiającym zdobycie szybkiej i taniej pożyczki. Należy do innej firmy, której dane znajdują się poniżej.
Creamfinance Poland Sp. z o.o.
ul. Kasprzaka 2/8, 01-211 Warszawa
NIP: 5252548958
KRS: 0000453034
REGON: 14563260

Weź pożyczkę w Efino

Jakie są główne założenia tego stosunkowo nowego podmiotu na rynku pożyczkowym? Przede wszystkim rozpatrywanie wniosków w maksymalnie szybkim tempie, na jasnych i przystępnych warunkach. Internet zrewolucjonizował wiele dziedzin naszego życia – w tym właśnie finansową stronę wszelkich planów.

Efino.pl – pożyczanie bez zbędnych barier

Aby wziąć pożyczkę ratalną, a najpierw o niej poczytać, należy wejść na stronę https://www.efino.pl/. Pod tym adresem kryje się charakterystyczna, dość minimalistyczna strona, na której wykorzystano przede wszystkim odcienie niebieskiego, kojarząc się z profesjonalnym podejściem, na którym przecież tak bardzo zależy każdemu, kto korzysta z usług Efino. Stali klienci mają dostęp do specjalnego panelu, do którego trzeba się zalogować, podając e-mail i hasło z rejestracji. Witryna dzieli się na kilka podstron:

  • „Jak to działa?” – opis pożyczki w 3 krokach,
  • „Dokumenty” – dostęp do ramowej umowy i polityki prywatności,
  • „Wniosek” – krótka zachęta do podpisania umowy wraz z linkiem do formularza,
  • „Pytania” – inaczej FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania,
  • „Kontakt” – wszelkie niezbędne dane do skontaktowania się z firmą w konkretnej sprawie.

W przeciwieństwie do wielu innych, konkurencyjnych stron na tej brakuje wewnętrznego bloga czy opinii klientów. Pytanie jednak, czy faktycznie wszyscy klienci są zainteresowani tego typu treściami. Jeżeli doskonale zdajesz sobie sprawę, z czym wiąże się złożenie wniosku o pożyczkę, nie musisz nadrabiać wiedzy. W Efino czeka na Ciebie konkretna propozycja. Sprawdź też artykuł pt.”Pożyczka na 60 dni

Punktem wspólnym z innymi firmami pożyczkowymi jest z całą pewnością wbudowane narzędzie do ustalania szczegółów umowy. Polega ono na tym, że podajesz kwotę oraz liczbę rat, żeby zobaczyć, ile będzie kosztować. Proste, prawda? Obrazowe i funkcjonalne rozwiązania są zdecydowanym plusem brania pożyczek online.

Pożyczki w Efino – jak się ubiegać?

Wspominaliśmy już, że wystarczą 3 kroki do otrzymania upragnionej chwilówki na dowolny cel. Pierwszy jest opisany powyżej – trzeba używać suwaków i ustalić, jaką kwotę chce się pożyczyć, a następnie w ilu ratach ją spłacić. Jeśli propozycje dotyczące odsetek i pozostałych kosztów są zadowalające, nie pozostaje nic innego jak zalogowanie się i kliknięcie w przycisk „weź pożyczkę”.

Następnym zadaniem jest wypełnienie krótkiego i niewymagającego profesjonalnej wiedzy formularza rejestracyjnego. Każda firma pożyczkowa potrzebuje podobnych danych, żeby wydać ostateczną decyzję o przyznaniu środków na konkretnych warunkach. Spokojnie, ten krok zajmie Ci dosłownie chwilę.

Zastanawiasz się, co jeszcze jest od Ciebie wymagane? Uwaga – to niespodzianka – jedynie trochę cierpliwości! Wystarczy poczekać na wydanie ekspresowej decyzji (bardzo często pozytywnej), a następnie można się już cieszyć środkami na dowolny cel. Ich wydawanie jest najprzyjemniejszą częścią całego omawianego procesu. Najmniejszą ochotę mamy na spłatę, ale cóż – trzeba to zrobić zgodnie z umową, żeby uniknąć nieprzyjemności.

EFINO – warunki wzięcia pożyczki

Są firmy pożyczkowe, w których istnieje możliwość pożyczania wyłącznie na sporą liczbę rat, ale w tym gronie nie znajdziemy Efino.pl. W tym przypadku preferuje się znacznie elastyczniejsze podejście do klienta, co z pewnością przypadnie Ci do gustu. Możesz pożyczyć od zaledwie 1000 zł, aż do kwoty 10 000 zł (pożyczka w przedziale 6000 – 10 000 zł jedynie dla stałych klientów). Raty mogą być przynajmniej 3, mogą być i 24. Do tego dochodzi kwestia ustalenia terminu spłaty pierwszej raty. Takie pożyczanie ma ewidentnie sporo korzyści dla klientów.

Nie patrz jedynie na stały poziom odsetek (10%). Firmy oczekują jeszcze zapłacenia prowizji, dlatego interesującymi Cię parametrami będą informacje na temat RRSO (w procentach), a także całkowitego, łącznego kosztu pożyczki oraz wysokości comiesięcznych rat. Dopiero upewniając się, ile konkretnie masz zapłacić (i za co), możesz racjonalnie ocenić opłacalność danej oferty – w tym przypadku Efino.

Formalności w Efino

Chcesz otrzymać pożyczkę na stronie Efino.pl? W takim razie musisz:

  • skończyć 21 lat;
  • mieszkać na stałe w Polsce;
  • otrzymywać tu regularne dochody.

Weź pożyczkę w Efino

Do tego dochodzi konieczność zaakceptowania wszystkich umów. Pożyczkę otrzymuje się przelewem na konto. Efino ma prawo do weryfikacji informacji dotyczących dochodów – na przykład u pracodawcy – ale nie zawsze jest to robione. Problem ze spłatą powinien być jak najszybciej skonsultowany z firmą – być może wejście w konflikt nie jest konieczne, bo da się załatwić sprawę indywidualnym tokiem. Nie trzeba również wykonywać przelewu weryfikacyjnego, pod warunkiem że korzysta się z usługi Instantor.

Przeczytaj także: Pożyczka pod zastaw

Dane kontaktowe

Dział Obsługi Klienta czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00 oraz od soboty do niedzieli w godzinach 9:00 – 18:00.

Telefon: 22 388 66 33

E-mail: info@efino.pl

Dział Windykacji czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00

Telefon: 22 388 66 34

Formularz kontaktowy: https://www.efino.pl/#s_questions

Efino – 6000 zł w 3 prostych krokach!
5 (100%) 3 głosy/ów