Fellow Finance – 12 000 zł na Twoje wydatki!

fellow finance
Fellow Finance – 12 000 zł na Twoje wydatki!
5 (100%) 4 głosy/ów
Zakres pożyczki
1 000 zł - 12 000 zł

Choć w Polsce nie brakuje firm pożyczkowych, Fellow Finance jest naprawdę wyjątkowa. Dlaczego? Czy chodzi wyłącznie o szeroki zakres pożyczek na dowolny cel? Nie! Przeczytaj więcej na temat skandynawskiego przedsiębiorstwa o bardzo innowacyjnym charakterze.

Fellow Finance – lider pożyczek społecznościowych w krajach nordyckich

Za niezwykle ciekawą firmą pożyczkową stoi podmiot Fellow Finance Polska Sp. z o. o.
NIP: 7010508554
KRS: 0000576864
REGON: 362560885

Czy wiesz, że to „najbardziej zaawansowana platforma pożyczek społecznościowych i crofdfundingowych” w całej Europie? Usługa jest skierowana nie tylko do potencjalnych pożyczkobiorców (osób fizycznych i przedsiębiorstw), ale również inwestorów, którym zależy na regularnym dochodzie z tytułu odsetek. Marka działa w strefie euro, będąc niekwestionowanym liderem w segmencie pożyczek P2P (Peer-To-Peer). Zaczynała w Finlandii, gdzie znajdują się główne siedziby, ale szybko zdobyła popularność w Europie. Polska spółka-córka zdobywa coraz szerszy zasięg, ponieważ oferuje coś innego niż tylko zwyczajną pożyczkę na raty.

Weź pożyczkę na raty!

Marka Fellow Finance nie ukrywa, że jej misją jest zmiana tradycyjnego modelu finansowania bankowego i wyjście ku ludziom. W ramach jej usługi jedni pożyczają drugim – bez zbędnych formalności, wygodnie, przez Internet, bezpiecznie i na korzystnych warunkach. Sytuacja win-win jest czymś, co interesuje nas najbardziej. Usługa jest zaawansowana technologicznie i bardzo wydajna. Praktycznie w każdym momencie możemy wnioskować o pieniądze niezależnie od tego, czy reprezentujemy siebie, czy firmę.

Zobacz również:
Co to jest monit?
Pożyczka 2000 zł – gdzie taką znaleźć?

Innowacyjny, a jednocześnie doświadczony zespół tworzący Fellow Finance można poznać na stronie internetowej firmy. To zawsze działa na korzyść firmy, gdy wychodzi się naprzeciw klientowi i chce się szeroko zaprezentować, unikając podejrzenia o ukrywanie istotnych informacji. Organizacja ma siedziby w fińskich Helsinkach i Turku oraz w stolicy Polski – Warszawie. Na koniec kilka liczb, które dają do myślenia:

  • ponad 400000 klientów,
  • ponad 280 mln Euro sfinansowanych pożyczek,
  • niemal 2,5 mln inwestycji w pożyczki społecznościowe.

Opinie ze strony Fellow Finance

  • „Polecam usługi tej firmy, nawet przy stosunkowo niewysokich dochodach można bez problemu uzyskać pożyczkę internetową np. 1500-2000 zł, a w porównaniu z innymi pożyczkodawcami koszty wydają mi się rozsądne”.
  • „To świetnie, że istnieje taka platforma do pożyczania i inwestowania, na której zwykli ludzie udzielają sobie wzajemnie finansowania bez pośrednictwa banków”.
  • „Decyzję kredytową dostałam naprawdę szybko. Co więcej, gdy wnioskuje się o większą kwotę, ale zdolność kredytowa okaże się niedostateczna, dostaje się ofertę na mniejszą kwotę, a nie odrzucenie wniosku, więc nie trzeba składać od nowa o mniejszą pożyczkę”.

Fellow Finance – strona, którą czyta się z zainteresowaniem

Trudno wyrazić inne zdanie niż to, że Fellow Finance daje solidny powiew świeżości polskiej branży pożyczkowej. To oferta zgoła inna od standardowych. Dowiadujemy się o tym, wchodząc na stronę https://www.fellowfinance.pl/, na której nie brakuje szczegółowych informacji na interesujące tematy. Szablon witryny wykorzystuje ciemniejsze, nowoczesne odcienie, ale wszystkie plansze i elementy są wyraziste oraz czytelne. To jedna z najbardziej wypełnionych treścią stron wśród pożyczkowych. Jej lektura oznacza nie tylko kontakt z materiałami promocyjnymi, ale także zgłębienie nowej, intrygującej tematyki.

Na stronie WWW Fellow Finance znajdziesz newsy, porady i bardzo wiele innych podkategorii. Kluczowe informacje są podzielone według grupy odbiorców: dla przedsiębiorstw (pożyczki dla firm, faktoring, crowdfunding), dla osób fizycznych (pożyczki dla konsumentów, szybko i bezproblemowo, rozsądne oprocentowanie) i dla inwestorów (inwestycje w dług firm i konsumentów, potencjał wysokich zysków, alternatywna klasa aktywów). Marka jest aktywna w mediach społecznościowych – możesz sprawdzić Twitter, Facebook, LinkedIn, YouTube czy Google+.

Pożyczka w Fellow Finance

Przyjmijmy, że czytasz ten artykuł jako standardowy konsument, który szuka źródła taniej i bezpiecznej pożyczki na raty. W takim razie sprawdź kalkulator dostępny na stronie głównej, w którym są wykorzystane tradycyjne suwaki do ustalania kwoty pożyczki oraz liczby miesięcznych rat. Kiedy już ustalisz parametry idealnie dopasowane do własnych możliwości, kliknij zielony przycisk „Złóż wniosek”. Wniosek wypełnia się krok po kroku – za darmo, bardzo szybko, a także z wizją szybkiej gotówki. O ile decyzja kredytowa jest pozytywna, wypłata środków następuje tego samego dnia. Oczywiście na dowolny cel, do spłaty według ustalonych warunków.

Fellow Finance – czy to się opłaca?

Nie da się w jednym artykule streścić wszystkich zalet pożyczek w formacie oferowanym przez Fellow Finance, ale z pewnością warto sprawdzić, czy taka, a nie inna wysokość kwoty do spłaty Cię interesuje. Pamiętaj o konieczności uiszczenia opłaty wstępnej i opłaty administracyjnej. Można pożyczyć od 1000 zł do 12 000 tysięcy złotych (dużo jak na rynek pożyczkowy, a nie kredytowy) i spłacić zobowiązanie w terminie od 4 do 24 miesięcy. Oprocentowanie w stosunku rocznym wynosi 10%, ale Ciebie interesuje bardziej RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania), wysokość comiesięcznych rat czy wreszcie – całkowita kwota do zapłaty. Jest jeszcze dodatkowa opłata za prowadzenie konta. Krótko mówiąc, trzeba przeczytać, co się podpisuje, żeby później nie być zdziwionym i niezadowolonym.

Porównaj chwilówki ratalne!

Szybka gotówka od Fellow Finance

Sprawdź, czy masz szansę otrzymać pieniądze od Fellow Finance – najprawdopodobniej tak. Nawet jeśli ma się 20 lat i osiąga się niewielkie dochody, marka nie zamyka się na pożyczanie. Z danych udostępnionych przez firmę na jednej z podstron wynika, że cele klientów indywidualnych bywają naprawdę różne – konsolidacje innych zobowiązań, remonty czy podróże to tylko część z nich.

Dane kontaktowe

Telefon do biura: 223975115 (od 11:00 do 15:00 – dni robocze)

E-mail: bok@fellowfinance.pl

Dział należności – telefon: 126217534 (od 8:00 do 16:00 – dni robocze)

 

Fellow Finance – 12 000 zł na Twoje wydatki!
5 (100%) 4 głosy/ów

8
Dodaj komentarz

8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anyan

Firma godna zaufania, nie jakaś firma uduś. Skandynawska korporacja z dużym kapitałem i przyznam szczerze że maksymalna wysokość pożyczki jest godna rozważenia. W sam raz na podreperowanie domowego budżetu 🙂

anonim 99

Bez ściemy polecam. Nie interesowały mnie kredyty a tu od kopa dostałem tyle ile chciałem pożyczyć czyli 3000 zł. Bajka

adam Wlp

Hmmm duży minus ze nie mają daromwej pożyczki jak to np w wiwusie można dostać ale firma wygląda na solidną. Jak kiedyś będę potrzebował większej kasy to sie do nich może zgłosze

Jagoda Sosna

A czy jest tu ktoś kto brał pożyczkę i może w fellow finanse i może coś więcej o nich napisać? bradzo proszę o poważne potraktownie sprawy

Pawilow

Muszę sprawdzić to „fellow-finance” bo to za kolrowo wygląda

JaroSław

S a ok firma jakich wiele na rynku. D***y nie urywa ale też niczym się nie wyróznia na minus. W sieci jest kilka dokładnie takich samych jak fellow

anonim anonimowy

Pożyczyłem w fellow przed ślubem 8k nie było strachu że nie bedziemy mieli z czego oddać ponieważ z „kopert” odłożyliśmy z żoną pieniądze na spłatę pożyczki. Wołeliśmy pożyczyć w chwilókwach niż porosić rodziców. Oni i tak nam wystarczająco pomogli 🙂

abelard00

Zdecydowanie duży minus hmmm w sumie za co? powiem wam że nie mogę sie do nich przyczepić. Pozyczałem już w fellow i jak kiedyś znowu bedę miał taką potrzebe nie zawacham sie użyć internetu