Hapi Pożyczki – od 800 zł do 15 000 zł na 36 miesięcy!

hapi pożycczki
Hapi Pożyczki – od 800 zł do 15 000 zł na 36 miesięcy!
5 (100%) 1 głosy/ów
Zakres pożyczki
800 zł - 25 000 zł

Jeśli pożyczać, to tylko na korzystnych warunkach, w bezpiecznej, sprawdzonej firmie. Hapi Pożyczki spełnia ten warunek – to marka, za którą kryje się międzynarodowe doświadczenie. Sprawdź, ile możesz pożyczyć i na jakich warunkach.

Hapi Pożyczki – oferta dla Ciebie

Pożyczkodawcą w ramach usługi HAPI POŻYCZKI jest IPF Polska Sp. z o. o.
Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa
NIP: 7010191956
KRS: 0000333174
REGON: 141948913
Kapitał zakładowy 10 000 000 zł opłacony w całości.

Weź pożyczkę w Hapi Pożyczki

To kolejna marka na polskim rynku pożyczkowym, która stara się dotrzeć do klienta poprzez transparentne działania i nieukrywanie swoich warunków. Działa w oparciu o kodeks cywilny, ustawę o kredycie konsumenckim, a także dobre praktyki. Hapi Pożyczki należą do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych istniejącej o 1999 roku. Co ciekawe, firma przeszła przez audyt etyczny, dzięki czemu posiada stosowny certyfikat – ważny znak dla klientów, że w tym miejscu przestrzega się zasad. Warto podkreślić, że grupa IPF na świecie obsługuje niemal 3 mln klientów.

To kolejna firma pożyczkowa na rynku, która działa w oparciu o przejrzystą ofertę skierowaną do osób potrzebujących szybkiej chwilówki online na dowolny cel, bez wychodzenia z domu i konieczności wypełniania wielu formalności. Jednym z udogodnień jest to, że klient wybiera dzień rozpoczęcia spłaty zobowiązania, może również ją wstrzymać lub oddać pieniądze przed upływem ostatecznego terminu.

Na stronie Hapi Pożyczki znajduje się coś, na co rzadko decydują się konkurencyjne firmy: prezentacja ekspertów odpowiadających za działalność firmy pożyczkowej IPF. Są to fotografie i biogramy Joanny Izdebskiej (Global Sales & Marketing Director), Przemysława Kamińskiego (Coutry Manager), Jarosława Błasiaka (Collections Strategy Development Manager) i Marcina Młodzińskiego (Product Manager). Wymienieni specjaliści mają bogate doświadczenie wynikające nie tylko z wykształcenia, ale również z pracy w znaczących bankach czy finansowych korporacjach. To dobry dowód na fachowość i rzetelność marki.

Pożyczka w Hapi Pożyczki

Strona internetowa jest utrzymana w podobnej kolorystyce jak logo – z silnym wykorzystaniem koloru niebieskiego i zielonego. Portal zawiera liczne objaśnienia oraz informacje formalne dla najbardziej wnikliwych odbiorców. Istnieje także panel do logowania dla stałych klientów.

Witryna nie jest przeładowana podstronami, a wszelkie niezbędne dane są podane w przystępnej formie. Eksponowaną częścią jest dział „Program opieki medycznej”. Okazuje się bowiem, że razem z pożyczką można podpisać również umowę w sprawie prywatnego, indywidualnego pakietu usług medycznych. W zakres wchodzą wizyty u lekarzy-specjalistów (internisty, alergologa, kardiologia, ginekologa, urologa, chirurga ogólnego oraz okulisty) oraz badania (laboratoryjne: morfologia, OB, mocz, sód, potas, CRP, kreatynina, glukoza i diagnostyczne EKG z opisem). Wejdź na stronę, aby poznać szczegóły, również finansowe.

Nieodłącznym elementem strony pożyczkowej są w dzisiejszych czasach inteligentne suwaki, dzięki którym ustala się zakres pożyczki oraz liczbę rat, wraz z bieżącą aktualizacją RRSO. Warto podkreślić, że twórcy strony zastrzegają uzależnienie ostatecznej oferty od indywidualnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.

Hapi Pożyczki – pieniądze od ręki online

W celu pożyczenia pieniędzy na procent nie musisz już jechać do centrum miasta, aby odwiedzić jeden ze stacjonarnych punktów firm pożyczkowych lub siedzibę banku. Teraz wystarczą takie strony jak Hapi Pożyczki i stojąca za nią spółka IPF Polska.

Na stronie głównej znajdziesz wspomniane suwaki. Ustal podstawowe parametry oferty – na przykład kwotę 4700 zł ze spłatą rozłożoną na 20 miesięcznych rat. Kliknij w czerwony przycisk „chcę pożyczkę”. Jeśli posiadasz już konto, po prostu zaloguj się na nie i postępuj według wskazówek. Jednak gdy to Twoja pierwsza umowa z Hapi Pożyczki, wypełnij niewielki formularz rejestracyjny, a następnie przejdź dalej, podając informacje niezbędne do ustalenia indywidualnej zdolności kredytowej.

Czy to się opłaca?

Najważniejsze w braniu pożyczek na raty i nie tylko jest to, aby nie działać pod wpływem chwili i emocji. Pośpiech nie jest wskazany, gdy podejmuje się decyzję brzemienną w skutkach na wiele miesięcy. Warto szukać tanich, oszczędnych rozwiązań, skoro na rynku istnieje tak duża konkurencja i bez problemu można wybrać coś na miarę swoich oczekiwań.

Jeśli chodzi o Hapi Pożyczki, możesz pożyczyć najmniej 800, a najwięcej 15 000 zł. Raty? Zaczynają się od 3 miesięcy, a kończą na 36. Ma to bezpośrednie przełożenie na RRSO (rzeczywistą roczną stopę oprocentowania), która mieści się w przedziale od 78,35% do 491,47%. Widać więc, że należy bacznie sprawdzać, na ile dany stosunek wysokości pożyczki do rat się opłaca. Sprawdzaj, ile pożyczka kosztuje całkowicie, po zsumowaniu wszystkich dodatkowych opłat oraz indywidualnych wyliczeń.

Weź pożyczkę w Hapi Pożyczki

Hapi Pożyczki – formalności, a raczej ich brak

Zasady w Hapi Pożyczki są bardzo proste. Dane klienta potwierdza się telefonicznie, a pieniądze przekazywane na konto lub do odbioru osobistego w placówce pocztowej. Każdy wniosek jest traktowany indywidualnie, podobnie jak wycena. Jak już zostało wspomniane, istnieje wariant zawieszenia pożyczki („wakacje od spłat”) oraz rozpoczęcia spłaty po 2 miesiącach od podpisania umowy.

Przeczytaj także:
Pożyczka 2000 zł
Pożyczka 3000 zł

Dane kontaktowe

Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00, w sobotę i niedzielę od 9:00 do 17:00.

Obsługa klienta: 22 395 85 87

Sprzedaż: 22 395 85 85

E-mail: bok@hapipozyczki.pl

 

Hapi Pożyczki – od 800 zł do 15 000 zł na 36 miesięcy!
5 (100%) 1 głosy/ów

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o