Opinie o Hapi Pożyczki

hapi pożycczki
Opinie o Hapi Pożyczki
5 (100%) 1 głosy/ów
Zakres pożyczki
800 zł - 25 000 zł

Zdarza się tak, że popularna chwilówka nie wystarcza. Kwota, którą możesz otrzymać jest zbyt mała, a 30-dniowy termin spłaty – zdecydowanie za krótki. Wtedy dobrą opcją może okazać się sięgnięcie po pożyczkę ratalną. Czy warto zatrzymać się przy ofercie Hapi Pożyczki? Podpowiadamy!

Hapi Pożyczki to marka, która powstała pod skrzydłami dobrze znanej w Polsce firmy Provident. Jej właścicielem jest Grupa IPF, której na przestrzeni lat zaufały już ponad trzy miliony klientów z całego świata.

hapipozyczki

Pożyczasz
5000.00
Okres
24 mies
Koszt
504,16
Rata
RRSO: 9,81%
Maksymalne parametry pożyczki
25000.00
48 mies.
5040.32
625.84
RRSO: 9.72%

Czy pożyczanie w Hapi Pożyczki jest bezpieczne?

Marka Hapi Pożyczki nie należy co prawda do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych stojącego na straży etycznego i odpowiedzialnego podejścia w branży firm pożyczek pozabankowych oraz sektora FinTech, ale jest częścią Związku Przedsiębiorstw Finansowych istniejącego już od dwudziestu lat (wcześniej pod nazwą Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce).

Członkowie tej instytucji zobowiązani są przestrzegać Zasad Dobrych Praktyk obowiązujących przedsiębiorstwa prowadzące działalność w sektorze finansowym. Podlegają także Komisji Etyki.

Wady i zalety pożyczki w Hapi Pożyczki

Jak dużą kwotę i na jak długo można pożyczyć w Hapi Pożyczki? Po jakim czasie od przyznania pożyczki pieniądze trafiają na konto? Czy pożyczkodawca przygotował specjalne rabaty i promocje dla nowych lub stałych klientów? Odpowiedzi m.in. na te pytania pozwolą nam dokładniej prześwietlić ofertę Hapi Pożyczki i sprawdzić, czy jest ona godna polecenia.

Zalety pożyczki w Hapi Pożyczki

 1. Kwota pierwszej pożyczki wynosi aż 25 000 PLN – i trzeba przyznać, że wypada świetnie na tle konkurencji.
 2. Kwota kolejnych pożyczek to 15 000 PLN – mieści się w „średniej rynkowej”.
 3. Dłuższy okres kredytowania w przypadku pierwszej pożyczki – w Hapi Pożyczki pożyczasz na 3-48 miesięcy!
 4. Długi okres kredytowania w ofercie standardowej – możesz pożyczyć pieniądze nawet na 36 miesięcy!
 5. Pierwsza pożyczka za 0% – dzięki ofercie promocyjnej nowi klienci nie ponoszą dodatkowych kosztów i oddają dokładnie tyle, ile pożyczyli (oczywiście pod warunkiem dokonania terminowej spłaty).
 6. Możliwość spłacenia pierwszej raty nawet 2 miesiące po wzięciu pożyczki – trudno wskazać inną firmę, która aktualnie oferowałaby podobną opcję.
 7. „Wakacje od spłaty” – pożyczkodawca umożliwia wstrzymanie spłacania rat przez miesiąc bez dodatkowych kosztów.
 8. Przypomnienie o zbliżającym się terminie płatności – Hapi Pożyczki pomaga pamiętać o regularnym spłacaniu rat.
 9. Przelew środków zostaje wykonany od razu po podjęciu decyzji o przyznaniu pożyczki – to, kiedy konkretnie pieniądze znajdą się na Twoim koncie zależy od sesji przychodzących w banku, w którym posiadasz rachunek.
 10. Biuro Obsługi Klienta czynne przez 7 dni w tygodniu – dzięki temu pieniądze otrzymasz jeszcze szybciej!

Wady pożyczki w Hapi Pożyczki

 1. Możliwość posiadania tylko jednej aktywnej pożyczki – kolejny wniosek można złożyć dopiero po całkowitym uregulowaniu poprzedniego zobowiązania.
 2. Korzystniejsze warunki dla nowych klientów – osoby, które korzystały już z oferty Hapi Pożyczki mogą poczuć się zawiedzione.

Opinie Łowcy Chwilówek o Hapi Pożyczki

Promocyjna oferta Hapi Pożyczki wygląda imponująco na tle tego, co obecnie proponuje rynek. Po zapowiedziach zmian związanych z wejściem w życie „ustawy antylichwiarskiej” większość firm zrezygnowała z bonusów dla klientów, dlatego warto docenić strategię Grupy IFP, która wciąż mocno liczy na zainteresowanie swoją marką nowych osób.

Znajdziemy tu rozwiązania, które rzadko mamy okazję spotkać gdzie indziej – m.in. możliwość odłożenia spłaty zobowiązania już na samym początku oraz bezpłatne wstrzymanie regulowania należności bez konsekwencji przez kolejny miesiąc (np. wtedy, gdy czekają Cię większe wydatki).

Stali klienci mogą oczywiście czuć niedosyt, że to nowi mogą pożyczyć więcej i na dłużej, ale nie ma co ukrywać: w branży pożyczkowej największe bonusy zawsze czekały na zainteresowanych na początku przygody z daną firmą.

hapipozyczki

Pożyczasz
5000.00
Okres
24 mies
Koszt
504,16
Rata
RRSO: 9,81%
Maksymalne parametry pożyczki
25000.00
48 mies.
5040.32
625.84
RRSO: 9.72%

Przeczytaj także:
Pożyczka 2000 zł
Pożyczka 3000 zł

Opinie o Hapi Pożyczki
5 (100%) 1 głosy/ów

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o