Mikrorata – od 1000 zł do 25 000 zł na 24 miesiące!

mikrorata
Mikrorata – od 1000 zł do 25 000 zł na 24 miesiące!
5 (100%) 4 głosy/ów
Zakres pożyczki
1 000 zł - 10 000 zł

Przedstawiamy firmę, która oferuje pożyczkę na dowolne, wybrane przez Ciebie cele, jak remonty, wakacje czy spłatę innych zobowiązań. Dowiedz się więcej na temat szczegółów oferty Mikrorata PL i upewnij się, czy warto zaufać akurat tej marce.

Pożyczki w Mikrorata

Za ofertę Mikrorata.pl odpowiada podmiot:
MIKRORATA PL Sp. z o. o.
Aleja Hrabska 4a, 05-090 Raszyn
NIP: 5342547709
KRS: 0000674885
REGON: 367295896

Weź pożyczkę w Mikrorata

Firma oferuje ratalne pożyczki długoterminowe, udzielane wyłącznie za pośrednictwem Internetu. Nowoczesna formuła dostarczania gotówki klientom to nie jedyny atut spółki. Zgodnie z deklaracjami, które możemy poznać na oficjalnej stronie internetowej, Mikrorata.pl chce wyróżniać się transparentnością działań, brakiem zbędnych formalności, prostotą obsługi, elastycznością wobec oczekiwań o potrzeb klienta, a także wspólnym poczuciem odpowiedzialności. Jeżeli szukasz firmy pożyczkowej, być może nie tak dobrze znanej jak marki reklamowane w telewizji czy radiu, sprawdź, co ma do zaoferowania Mikrorata.pl, pożyczając od 1000 do 10 000 zł bez zbędnych formalności i pytań. Zawsze na dowolny cel, zgodnie z indywidualnie ustalonym planem spłaty.

Ciekawą, wartą podkreślenia informacją jest społeczne zaangażowanie Mikroraty, która ma status oficjalnego partnera schroniska dla zwierząt w Korabiewicach w województwie mazowieckim. Marka szczyci się także licznymi certyfikatami, m.in. Opineo, BIG InfoMonitor, Rzetelna Firma czy Związku Firm Pożyczkowych.

Opinie klientów ze strony Mikrorata.pl

  • „Wypełnienie wniosku z Mikroratą to najprostsza rzecz (…), pieniądze szybko trafiły na moje konto (…), raty nie były obciążeniem dla domowego budżetu” – Joanna z Wrocławia.
  • „Kontakt z działem obsługi klienta jest wręcz wzorowy. (…) Zaufałem i nie żałuję. (…) Mała pożyczka umożliwiła mi szybkie zrealizowanie planów” – Paweł z Żor.
  • „Mikrorata to zero zbędnych formalności. Chwilówka przez Internet to najlepsze rozwiązanie na szybkie zdobycie pieniędzy. Jestem pewna, że jeszcze nie raz skorzystam z pożyczki krótkoterminowej oferowanej przez Mikrorata.pl” – Ania z Sokółki.

Sprawdź stronę, zanim pożyczysz

Strona opiera się o spotykany w tej branży szablon, który maksymalnie upraszcza klientom zdobywanie niezbędnych informacji oraz przechodzenie przez proces pożyczania pieniędzy. Oprócz białego tła witryna wykorzystuje pomarańczowe i niebieskie barwy, które dostarczają wyłącznie pozytywnych skojarzeń. Na poszczególnych podstronach możesz poczytać działy „o nas”, „warunki pożyczki”, „FAQ”, „blog” oraz „kontakt”. Bez żadnego problemu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania czy formularz kontaktowy wraz ze wszystkimi regulaminowymi zapisami.

Co nie powinno dziwić czytelników, którzy dobrze znają branżę pożyczkową, zasadniczym narzędziem strony Mikrorata jest specjalny, podwójny suwak do ustalania ilości pożyczanych pieniędzy i okresu spłaty. Podczas przesuwania i zmieniania danych na bieżąco aktualizują się dokładne warunki pożyczki, wyświetlane obok. Nie ma mowy o ukrytych kosztach, wszystko jest czytelne i przejrzyste.

Mikrorata – jak dostać pożyczkę?

Żeby poczynić konkretne kroki w kierunku otrzymania gotówki, nie można poprzestać na symulacji warunków oferty – trzeba pójść dalej, klikając pomarańczowy przycisk „złóż wniosek” na stronie głównej. Następnie, należy podać dane osobowe, wskazać ogólny cel pożyczki, a także wybrać sposób wypłaty – bezpłatnym, standardowym przelewem na konto, czekiem GIRO lub płatnym przelewem ekspresowym, sprawdź jak dostać pożyczkę od ręki online. Do uzupełnienia wniosku potrzebne są także dane dotyczące dochodu, zatrudnienia oraz adresu zamieszkania. Umowa jest wysyłana kurierem, dlatego nie musisz wykonywać przelewu weryfikacyjnego. Zaświadczenia o dochodach lub zatrudnieniu nie są potrzebne w każdym przypadku, dlatego do wypełnienia wniosku przygotuj przede wszystkim dowód osobisty.

Oferta warta rozpatrzenia

Jak już wspominaliśmy, w Mikrorata.pl można pożyczyć maksymalnie od 1000 zł do 10 000 zł. Czas spłaty zawsze wynosi od 21 do 24 miesięcy. Oprocentowanie jest stałe, na wysokości 10%, ale trzeba przygotować się na dodatkowe koszty, mianowicie opłatę przygotowawczą oraz opłatę administracyjną. W zależności od operacji na suwakach szybko dostrzegasz, jak zmieniają się RRSO, odsetki oraz całkowita suma do zapłaty. Pamiętaj, aby nigdy nie godzić się na warunki, które w dłuższej perspektywie uniemożliwiają rzetelną i pewną spłatę. Chyba nie chcesz trafić na listę dłużników, prawda? Może Cię również zainteresować „Ile może zabrać komornik?”

Weź pożyczkę w Mikrorata

Bez zbędnych formalności z Mikrorata.pl

Podstawowe wymagania wobec klientów Mikrorata to:

  • wiek pomiędzy 20. a 80. rokiem życia,
  • stały adres zamieszkania na terenie RP,
  • udokumentowany, stały dochód w Polsce,
  • brak negatywnej historii pożyczkowej w bazach BIG.

Informacja o udzieleniu pożyczki jest przekazywana w bardzo szybkim tempie, drogą telefoniczną lub mailową. Przez kuriera otrzymujesz umowę do podpisania oraz konkretny harmonogram spłaty. Zanim złożysz podpis, upewnij się, że wszystko jest zgodne z Twoimi ustaleniami i planami. Pieniądze są wysyłane natychmiast po zwrocie umowy.

Dane kontaktowe

Telefon: 22 46 00 305

E-mail: info@mikrorata.pl

 

Mikrorata – od 1000 zł do 25 000 zł na 24 miesiące!
5 (100%) 4 głosy/ów