Pożyczka na 48 miesięcy. Najlepsze oferty

osoby szukające pożyczki na 48 miesięcy

Pożyczkę na 48 miesięcy znajdziesz w ofertach wielu firm pozabankowych. Podpowiadamy, gdzie szukać najlepszych ofert!

hapipozyczki

Pożyczasz
5000.00
Okres
24 mies
Koszt
504,16
Rata
RRSO: 9,81%
Maksymalne parametry pożyczki
15000.00
24 mies.
1512.00
688.00
RRSO: 90.14%

supergroszratalna

Pożyczasz
5000.00
Okres
24 mies
Koszt
4 185,64
Rata
RRSO: 92,23%
Maksymalne parametry pożyczki
15000.00
48 mies.
0.00
0.00
RRSO: 88.01%

Pożyczka długoterminowa, czyli z możliwością spłaty przez okres dłuższy niż 12 miesięcy, to rozwiązanie dla osób chcących bez stresu realizować swoje plany.

Zakup auta, remont, wyposażenie domu, podreperowanie zdrowia – pożyczkodawcy raczej nie będą pytali o cel pożyczki. To daje ogromną swobodę przy faktycznym spożytkowaniu pieniędzy.

Co więcej, miesięczna rata powinna być przyjazna dla twojego budżetu domowego i raczej cię nie dociąży. Nawet gdybyś w trakcie spłacania pożyczki zorientował się, że zaczyna ci brakować pieniędzy, na rynku znajdziesz takie oferty, które pozwolą ci odroczyć o miesiąc spłatę kolejnej raty.

Jakie wymagania musisz spełnić, aby otrzymać pożyczkę na 48 miesięcy?

Pożyczka na 48 miesięcy – wymagania i formalności

Zapewne obawiasz się, że będziesz musiał przygotować całą stertę dokumentów i biegać po różnych instytucjach, aby móc złożyć wniosek o pożyczkę na 48 miesięcy. Nic bardziej mylnego!

Rynek pożyczkowy jest pod tym kątem bardzo przyjazny klientom. Do wypełnienia wniosku pożyczkowego najczęściej wystarczą podstawowe informacje o kliencie, jego dochodach i obciążeniach dochodów, takich jak np. alimenty czy inny kredyt.

Czego będziesz potrzebować?

  • Dowód osobisty
  • Informacje lub zaświadczenie o dochodach
  • Aktywne konto w serwisie pożyczkodawcy, jeśli ubiegasz się o pożyczkę przez internet

Dla kogo jest pożyczka na 48 miesięcy?

Minimalny wiek, jaki akceptują pożyczkodawcy to 18 lat. Maksymalny jest definiowany inaczej przez różne firmy pożyczkowe.

Oprócz wieku pożyczkodawcy zwracają uwagę także na twoje możliwości finansowe. Bez źródła dochodu, nie otrzymasz upragnionej pożyczki. Pożyczkodawcy honorują:

  • umowy o pracę,
  • umowy o dzieło,
  • umowy zlecenia,
  • kontrakty,
  • działalność gospodarczą
  • oraz inne rodzaje świadczeń.

Jak historia kredytowa wpływa na twoją pożyczkę?

Historia kredytowa to określenie informacji o tym, w jaki sposób spłacałeś i spłacasz swoje zobowiązania. Jest gromadzona w bazach gospodarczych, takich jak BIK czy BIG.

Każdy pożyczkodawca zajrzy do twojej historii kredytowej przed wydaniem decyzji o przyznaniu pożyczki.

Po co jeszcze firmy pożyczkowe sprawdzają bazy gospodarcze? Po to, aby ocenić, czy stać cię na pożyczkę. Jeśli twoja zdolność kredytowa będzie zagrożona przez zbyt dużą ilość zobowiązań finansowych, pożyczkodawca nie może ci udzielić pożyczki.

Prawo chroni klientów firm przed takimi sytuacjami; dodatkowo firma pożyczkowa narażałaby swoje interesy.

Pożyczki długoterminowe stacjonarnie czy przez Internet?

Podobnie jak o inne pożyczki, również o pożyczkę na 48 miesięcy możesz wnioskować przez Internet. To wygodna i szybka forma ubiegania się o pieniądze.

Jeśli jednak wolisz bezpośredni kontakt z doradcą klienta, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś skorzystał z pożyczek stacjonarnych.

Bez względu na to, jaką formę preferujesz, upewnij się, że wybierasz rzetelną firmę.

Raty przez 48 miesięcy – te pożyczki są najlepsze!

Przygotowaliśmy listę pięciu najlepszych ofert pożyczkowych, dzięki którym możesz zrealizować swoje cele.

Smartney – pożyczki online do 60 tysięcy do 5 lat. Miesięczna rata dla kwoty 10 000 zł jest szacowana na około 279 zł.

Weź pożyczkę

Monedo Now – to szybkie pożyczki na raty aż do 20 000 zł. Za pożyczkę 10 000 zł na 48 miesięcy zapłacisz miesięcznie około 291 zł.

Weź pożyczkę

Ferratum Money – wniosek o pożyczkę na raty wypełnisz przez internet; możesz starać się o kwotę do 15 000 zł na 48 miesięcy. Pożyczka 10 000 zł będzie cię kosztować około 411 zł miesięcznie.

Weź pożyczkę

SuperGrosz – to szybkie pożyczki ratalne online do 15 000 zł. Miesięczna rata dla pożyczki 10 000 zł na 48 miesięcy wyniesie około 461 zł.

Weź pożyczkę

HapiPożyczki – to pożyczki na raty przez internet do 25 000 zł. Pożyczenie 10 000 zł na 48 miesięcy będzie miesięcznie kosztować około 250 zł.

Weź pożyczkę

Pożyczka długoterminowa – o tym pamiętaj!

Złożenie wniosku o pożyczkę nie oznacza automatycznej akceptacji takiego wniosku. Na szczęście różni pożyczkodawcy inaczej oceniają wnioski. Co to znaczy? To znaczy, że nie warto się zrażać nawet jeśli 3 pożyczkodawców ci odmówi, bo jest szansa, że kolejni zaakceptują twój wniosek.