Pożyczka samoobsługowa w Providencie. Co to za oferta i jak z niej skorzystać?

pożyczka samoobsługowa

Provident to jeden z najpopularniejszych polskich pożyczkodawców pozabankowych. W jego ofercie można znaleźć różne produkty, głównie dopasowane do potrzeb współczesnego klienta, czyli pożyczki online. Takim rozwiązaniem jest właśnie pożyczka samoobsługowa w Providencie. Postanowiliśmy się przyjrzeć jej bliżej.

Pożyczka samoobsługowa to rodzaj pożyczki ratalnej dostępnej online. Provident oferuje gotówkę w wysokości od 300 zł do nawet 15 000 zł. Okres spłaty można rozłożyć na 3 miesiące, 6, 12, 18 miesięcy lub na dwa lata. Każdy sam wybiera, które parametry najbardziej mu odpowiadają. Od razu można też zapoznać się z prognozowanymi kosztami pożyczki oraz z szacunkową ratą miesięczną.

Pożyczka samoobsługowa – jak to działa?

Oferta Providenta w zasadzie niczym nie różni się od innych zobowiązań ratalnych tego typu. Pożyczka ta jest dostępna online, a każdy chętny na jej zaciągnięcie musi spełnić określone warunki, takie jak:

 • wiek powyżej 18 lat,
 • polskie obywatelstwo,
 • ważny dowód osobisty,
 • stałe dochody,
 • własny adres e-mailowy oraz numer telefonu,
 • pozytywna historia kredytowa

Warunkiem skorzystania z tego rozwiązanie wypełnienie wniosku zamieszczonego na stronie internetowej i utworzenie profilu klienta w serwisie pożyczkodawcy. Jeśli złożony wniosek uzyska aprobatę pożyczkodawcy, pieniądze zostaną natychmiast wypłacone na konto.

Wady i zalety Pożyczki Samoobsługowej w Providencie

Dobre poznanie oferty jest możliwe tylko wtedy, gdy dokładnie przeanalizujemy jej mocne i słabe strony. Dlatego też przyjrzeliśmy się wadom i zaletom Pożyczki Samoobsługowej w Providencie.

Zalety:

 •        o pożyczkę może wnioskować każda osoba pełnoletnia,
 •        istnieje możliwość wcześniejszej spłaty,
 •        pożyczkodawca daje możliwość przedłużenia terminu spłaty według indywidualnych ustaleń z klientem,
 •        klient sam wybiera sposób spłacania rat (gotówką lub na konto),
 •        Provident zapewnia szybki przelew gotówki na konto,
 •        istnieje możliwość ubezpieczenia pożyczki.

Wady:

 •        wysokie koszty pożyczki – nawet pierwsza pożyczka jest już płatna,
 •        pożyczkodawca analizuje bazy kredytowe oraz rejestry dłużników,
 •        firma może kontaktować się z pracodawcą w celu potwierdzenia danych o zatrudnieniu podanych we wniosku,
 •        Provident wysyła płatne monity w przypadku nieterminowej spłaty.

Jak wziąć Pożyczkę Samoobsługową w Providencie?

Cały proces wnioskowania o gotówkę w Providencie jest bardzo prosty. Na początku należy określić, jaką kwotę chce się pożyczyć oraz na jaki czas. Za pomocą intuicyjnego suwaka znajdującego się na stronie internetowej pożyczkodawcy należy wybrać kwotę pożyczki (od 300 zł do 15 000 zł) oraz określić okres kredytowania (3,6,12,18,24 miesiące). Wniosek pożyczkowy składa się z kilku części. Jesteśmy zobowiązani podać dane osobowe, informacje na temat naszego zatrudnienia, dane kontaktowe, stan swoich finansów oraz wyrazić zgody administracyjne i marketingowe.

Następnie musimy wykonać przelew weryfikacyjny w celu potwierdzenia swoich danych (przelew ze swojego rachunku osobistego na konto Providenta). Jeśli wszystko będzie w porządku, firma na podstawie podanych przez nas informacji i historii kredytowej oceni naszą zdolność i podejmie decyzję o przyznaniu lub nieprzyznaniu pożyczki. Pozytywna decyzja wiąże się z natychmiastowym przelewem gotówki na konto.

Zanim zdecydujesz, porównaj oferty

Pożyczka Samoobsługowa Providenta to nie jedyna oferta na polskim rynku pozabankowym. Do wyboru mamy znacznie więcej firm, chwilówek i pożyczek online. Dlatego zanim złożymy wniosek o gotówkę w Providencie, zapoznajmy się z innymi ofertami. Pomoże w tym porównywarka chwilówek zamieszczony w niniejszym serwisie. Przeanalizujmy zatem propozycje innych firm, porównajmy je i dopasujmy do swoich możliwości finansowych oraz potrzeb. Pożyczka Samoobsługowa w Providencie jest ciekawym rozwiązaniem, ale nie musi być tym najlepszym. Warto to sprawdzić, by później nie żałować.

5 (100%) 2 głosy/ów

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o