Pożyczki długoterminowe. 5 najkorzystniejszych ofert

mężczyzna piszący na komputerze

Pożyczki długoterminowe to oferty spłacane w ciągu 24, 36, 48, lub 60 miesięcy. Kwoty takich pożyczek zazwyczaj są wyższe, dlatego klienci zazwyczaj sięgają po nie, gdy realizują cele wymagające większego nakładu finansowego. Jakie oferty są warte twojej uwagi? Sprawdź!

Z roku na rok pożyczek długoterminowych przez internet wciąż przybywa. To oczywiście normalna kolej rzeczy – wraz ze wzrostem popytu, rośnie podaż. Jednak na polskim rynku jest już tyle podmiotów udzielających pożyczek, że warto zasięgnąć opinii o sprawdzonych firmach, a nie brać na siebie zobowiązanie finansowe w ciemno.

Przeanalizowaliśmy propozycje pożyczkodawców i wybraliśmy dla ciebie 5 najkorzystniejszych ofert. Oto pożyczki długoterminowe, które są warte twojej uwagi!

TAK TO – 25 tysięcy na 36 rat

W TAK TO Finanse możesz pożyczyć nawet 25 000 zł bez wychodzenia z domu. Pieniądze oddasz w 36 niskich ratach. Warto podkreślić, że możesz mieć tu otwarte aż dwie pożyczki jednocześnie. Aby skorzystać z tej opcji, musisz mieć spłacone terminowo minimum 6 rat pierwszej pożyczki. A jeśli chcesz oddać pieniądze wcześniej, zrobisz to bez ponoszenia dodatkowych kosztów; wręcz obniżysz koszt całej pożyczki.

Monedo Now – pożycz do 10 000 zł

W Monedo Now wnioskujesz o dowolną kwotę w przedziale 1 500 zł do 10 000 zł. Pożyczki długoterminowe w tej firmie trwają od 6 do 25 miesięcy. Czy możesz mieć dwie pożyczki jednocześnie? Nie, ale w zależności od statusu aktualnej pożyczki możesz wydłużyć pożyczkę i dobrać więcej pieniędzy.

Zaplo – pożyczki długoterminowe do 15 000 zł

Od 1 000 zł do 15 000 zł na 3 do 36 miesięcy – to oferta Zaplo. Jeśli korzystasz po raz pierwszy, możesz otrzymać pożyczkę za darmo (promocja „Przetestuj Zaplo” – spłata w ciągu 30 dni jest bezkosztowa).

Jeśli natomiast klient potrzebuje przerwy od spłaty, może z niej skorzystać pod warunkiem, że pożyczkodawca przyznał mu taką możliwość. Do przedłużenia terminu spłaty o miesiąc, niezbędne jest wniesienie stosownej opłaty. O kosztach klient jest powiadamiany mailowo.

HapiPożyczki – tu pożyczysz nawet 25 000 zł

Bardzo interesująca jest oferta HapiPożyczki. Tu weźmiesz od 800 zł do 25 000 zł na minimum 3 miesiące. Najdłuższy okres spłaty to aż 4 lata (48 miesięcy).

Ten pożyczkodawca ma jednak w zanadrzu o wiele więcej. Spłatę pożyczki możesz odsunąć w czasie maksymalnie 4 razy! To jedyna taka oferta na rynku. Ilość przesunięć jest jednak zależna od ilości rat, jakie wziąłeś na siebie. Opcja ta jednak przysługuje klientom, którzy spłacili minimum 6 rat pożyczki.

Wonga – 20 000 zł w 60 ratach

Do pożyczania w Wonga przekonuje sam Piotr Fronczewski, znany i poważany aktor. Firma oferuje maksymalnie 20 000 zł na okres do 5 lat. Jeśli zdecydujesz się na najwyższą pożyczkę, miesięczna rata nie zmienia wysokości.

Co jeszcze dostaniesz od Wonga? Jedną ratę gratis, bezkosztową przerwa w spłacaniu oraz 7 dni odroczenia spłaty.

Podsumowując, polski rynek ma wiele dobrych opcji do zaoferowania swoim klientom. Znajdziesz na nim pożyczki do 25 000 zł na okres od 24 do 60 miesięcy. Wybór pożyczki ułatwi ci dokładne określenie twoich potrzeb. Pamiętaj, żeby zawsze zwracać uwagę na koszty pożyczki oraz wspierać się sprawdzonymi opiniami.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments