Pożyczki z komornikiem. Czy to możliwe?

mężczyzna z notatnikiem

Czy osoba z zajęciami komorniczymi ma szansę pożyczyć pieniądze? Czy na rynku pozabankowym w ogóle funkcjonują firmy oferujące pożyczki z komornikiem? Sprawdzamy!

Komornik zajął ci konto bankowe? U większości pożyczkodawców nie będziesz w stanie wykazać, że spłacisz pożyczkę w umówionym czasie. Zajęcia komornicze świadczą bowiem o niskiej zdolności kredytowej i braku terminowości. Szukając pożyczki pozabankowej, stajesz zatem przed pewnego rodzaju wyzwaniem. W Polsce niewiele firm zdecyduje się wziąć pod opiekę klienta już zadłużonego. Ale uzyskanie takiej pożyczki nie jest niemożliwe.

Pożyczki z komornikiem – gdzie dostaniesz?

Sprawdziliśmy, które firmy łagodniej podchodzą do oceny zdolności kredytowej – dopuszczają wpisy lub nie korzystają z informacji w bazie Biura Informacji Kredytowej i tym samym mogą być odpowiednie dla osób z zajęciami komorniczymi. Trzy przykłady znajdziesz na liście poniższej.

Kredyt-dla-zadluzonych.pl

Wniosek o pożyczkę możesz złożyć na kwotę od 100 zł do 25 000 zł na okres od 5 dni do 12 miesięcy. Kredyt-dla-zadluzonych.pl to jednak wyłącznie wyszukiwarka ofert. Wysyłając formularz, przekazujesz dane firmie DFEX INVESTMENTS LIMITED z siedzibą w Avlonos na Cyprze.

Co warto wiedzieć o tej ofercie?

  • Pierwszą pożyczkę do 500 zł na 30 dni zaciągniesz za 0 zł. Pamiętaj, że nie jest to promocja portalu, a jedynie obietnica znalezienie takiej oferty.
  • Aby uzyskać pożyczkę, wystarczy zadeklarować wysokość swojego dochodu. Pośrednik nie wymaga udokumentowania dochodu.
  • Formalności sprowadzają się do wysłania formularza zamieszczonego na stronie internetowej; wniosek nie będzie poddawany weryfikacji przez pośrednika.
  • Uwaga! Serwis nie podaje, z jakimi podmiotami współpracuje; w regulaminie znajdziesz następujący zapis „Po wypełnieniu formularza Usługodawca prezentuje Użytkownikowi informacje i dane o subiektywnie dobranych Kredytodawcach oraz może podjąć działania w celu skontaktowania Użytkownika z Kredytodawcami.”

Ferratum Money

W Ferratum klienci mogą skorzystać z tzw. mikropożyczki do 2 000 zł na okres 30 dni oraz większych pożyczek gotówkowych – do 10 000 zł na maksymalnie 24 raty. Marka należy do działającej w 25 krajach grupy kapitałowej.

Co tu znajdziesz?

  • Pożyczki na niskie i wysokie kwoty; od 100 zł do 10 000 zł.
  • Atrakcyjne promocje; np. promocja wielkanocna, w której zyskujesz nawet 1 335 zł.
  • Pożyczkę za 0 zł – kwota do 2 000 zł na maksymalnie 30 dni.

Wandoo

Minimalna kwota pożyczki to 300 zł, a maksymalna 5 000 zł. Pierwszą pożyczkę do 2500 zł z terminem do 30 dni otrzymasz za darmo. Wandoo jako pośrednik dobierze dla ciebie ofertę firm zależnych: Finva Sp. z o.o. lub Oreon Sp. z o.o.

Co oferuje Wandoo?

  • Darmowa pożyczka do 2 500 zł.
  • Możliwość refinansowania; pożyczkodawca daje ci możliwość refinansowania zobowiązania o 14 lub 30 dni.
  • Program lojalnościowy dla powracających klientów; lojalni klienci, którzy najczęściej korzystają z usług Wandoo, mogą liczyć na 50% rabatu.

wandoo

Pożyczasz
1 000
Okres spłaty
30 dni
Koszt
0
RRSO: 0%

Pożyczki z komornikiem – czy to bezpieczne?

Zastanawiasz się, czy kolejna pożyczka będzie rozsądnym krokiem? Dobrze, że o tym myślisz. W twojej sytuacji nadrzędnym działaniem powinno być wychodzenie z długów. Swoje siły powinieneś skoncentrować zatem na znalezieniu lub stworzeniu dodatkowego źródła dochodu lub uzyskaniu wyższej wypłaty. W Internecie bez problemu znajdziesz porady o wychodzeniu z długów. Zastosuj się do nich, a żadne pożyczki z komornikiem nie będą ci potrzebne.

Podsumowując, na polskim rynku znajdziesz firmy, które przymkną oko na to, że masz zajęcia komornicze. Z tego artykułu dowiedziałeś się, jakie oferty mają Kredyt-dla-zadluzonych.pl, Ferratum Money oraz Wandoo. W naszej opinii lepszym działaniem dla ciebie będzie jednak podjęcie działań zmierzających do oddłużenia, niż zaciąganie kolejnej pożyczki.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments