Rapida Money – od 2 500 zł do 25 000 zł w 48h!

rapida money
Rapida Money – od 2 500 zł do 25 000 zł w 48h!
5 (100%) 2 głosy/ów
Zakres pożyczki
2 500 zł - 25 000 zł

Rapida Money to stosunkowo nowy gracz na polskim rynku pożyczek pozabankowych. Wyróżnikiem tej marki jest oferta skierowana przede wszystkim do klientów, których wnioski o przyznanie kredytu w banku lub pożyczki w innej firmie zostały odrzucone. Rapida Money wychodzi z pomocą ręką do osób, które tego najbardziej potrzebują.

Rapida Money – podstawowe informacje

Rapida Money działa na polskim rynku od 2016 r. Zarejestrowana w Krakowie spółka należy do międzynarodowej grupy kapitałowej The Richmond Group z siedzibą w brytyjskim Bournemouth, której historia sięga 1999 r. Na polskim rynku firma świadczy usługi polegające na udzielaniu pożyczek bez weryfikacji, nawet osobom z negatywną historią kredytową i złymi wpisami w bazach dłużników. W Rapida Money każdy może dostać pożyczkę pod warunkiem, że przedstawi gwaranta, który w razie problemów ze spłatą weźmie raty na siebie. W Polsce marka działa pod następującymi danymi:

Rapida sp. z o.o., ul. Ostatnia 1C, 31-444 Kraków
NIP: 5252684957
KRS: 0000647952
REGON: 365892926

Weź pożyczkę w Rapida Money!

W Rapida Money można pożyczyć minimum 2 500 zł i maksimum 25 000 zł. Kwota maksymalna jest więc naprawdę wysoka i pozwala na sfinansowanie nawet poważnych, długofalowych wydatków. Jeśli chodzi o termin spłaty, dostępne są cztery przedziały:

  • 1 rok,
  • 2 lata,
  • 3 lata
  • 4 lata.

Cechą charakterystyczną oferty Rapida Money jest to, że pożyczkę można otrzymać wyłącznie pod warunkiem dołączenia do wniosku gwaranta. Gwarantem może być wiarygodna finansowo osoba, która poświadczy, że w razie problemów ze spłatą głównego pożyczkobiorcy weźmie na siebie uregulowanie długu. Z tego względu w trakcie weryfikacji firma bierze pod uwagę nie samego pożyczkobiorcę, lecz właśnie gwaranta. Nie ma więc znaczenia ani historia kredytowa, ani stabilność finansowa wnioskodawcy, co pozwala marce reklamować się jako firma udzielająca pożyczek bez BIK. Bez przedstawienia gwaranta i wyrażenia przez niego zgody na wzięcie odpowiedzialności za zadłużenia w razie niespłacenia go przez pożyczkobiorcę nie można jednak uzyskać pożyczki w Rapida Money.

Pożyczanie w Rapida Money

Pierwszym krokiem do wzięcia pożyczki w Rapida Money jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://www.rapidamoney.pl/ pod żółtym przyciskiem „Złóż wniosek”. Należy w nim określić kwotę i termin spłaty pożyczki, a także podać swoje dane osobowe i kontaktowe. Formularz obejmuje również pytania dotyczące sytuacji finansowej wnioskodawcy, na które trzeba odpowiedzieć zgodnie z prawdą. Zostawiając informacje na swój temat, masz pewność, że są one bezpieczne, chronione i przetwarzane zgodnie z prawem.

Zobacz również: Pożyczka 2000 zł

W formularzu należy podać także dane gwaranta, włącznie z jego numerem telefonu i adresem email, na który zostanie wysłany mu odnośnik do zgłoszenia wniosku. W kolejnym kroku pracownicy firmy przeprowadzają rozmowę telefoniczną zarówno z pożyczkobiorcą, jak i gwarantem, co ma na celu potwierdzenie aplikacji. Jeżeli weryfikacja okaże się pomyślna, informacja na ten temat będzie podana telefoniczne lub za pośrednictwem poczty e-mail, a pieniądze zostaną przekazane na konto wnioskodawcy maksymalnie w ciągu 48 godzin.

Przeczytaj także: Chwilówki bez dochodu

Jakie warunki trzeba jeszcze spełnić, żeby otrzymać pożyczkę w Rapida Money poza tym, że należy przedstawić wiarygodnego gwaranta? Wnioskodawca powinien się mieścić w przedziale wiekowym 18-75 lat, mieć obywatelstwo polskie i być zameldowanym na terenie kraju. Ponadto pożyczkodawca nie może znajdować się w trakcie ogłaszania upadłości i powinien udowodnić, że ma zdolność do spłacenia zobowiązania zgodnie z umową i ustalonym terminem.

Opinie klientów o Rapida Money

  • „Jedyna firma, która jest godna polecenia. Mimo negatywnej historii kredytowej pożyczyli mi 10 000 zł. Pieniądze na koncie drugiego dnia!” – Dominika.
  • „Bardzo miła obsługa. Godna polecenia firma pożyczkowa” – Grzegorz.
  • „Bardzo szybka decyzja, pieniądze były na drugi dzień na koncie. Minimum formalności” – Janina.

Spłata pożyczki w Rapida Money odbywa się w sposób automatyczny, tzn. należy udostępnić firmie numer konta bankowego lub karty kredytowej oraz podpisać upoważnienie do pobierania pieniędzy zgodnie z harmonogramem spłat. Co ważne, dane do rachunku bankowego lub karty kredytowej musi podać również gwarant, tak aby firma mogła ściągnąć od niego pieniądze w sytuacji, gdy nie będzie ich na koncie dłużnika. Weryfikacja konta lub karty odbywa się poprzez wykonanie przelewu.

Po spełnieniu wszystkich formalności, kiedy pożyczka na raty zostanie już uruchomiona, istnieje możliwość anulowania zlecenia stałego i spłacania zobowiązania we własnym zakresie, bezpośrednio na konto Rapida Money, którego numer jest podany w umowie.

Weź pożyczkę w Rapida Money!

Rapida Money – warunki pożyczki

W ramach pożyczki w Rapida Money można się zadłużyć minimalnie na 2 500 zł i maksymalne na 25 000 zł. Zobowiązanie spłaca się przez 12, 24, 36 lub 48 miesięcy. Pożyczając maksymalną kwotę 25 000 zł na 48 miesięcy, należy zwrócić łącznie 49 371 zł, co daje RRSO na poziomie 46,1%.

Dane kontaktowe

Telefon: 22 292 22 91

Adres e-mail: czesc@rapidamoney.pl

Rapida Money – od 2 500 zł do 25 000 zł w 48h!
5 (100%) 2 głosy/ów