Ratkomat – od 1000 zł do 10 000 zł przez 24/7

ratkomat
Ratkomat – od 1000 zł do 10 000 zł przez 24/7
5 (100%) 1 głosy/ów
Zakres pożyczki
1 000 zł - 10 000 zł

Kojarzysz pożyczki Aasa? W takim razie sprawdź specjalną stronę Ratkomat.pl, na której pożyczysz z pewnego, bezpiecznego źródła. Poznaj ofertę skrojoną na miarę współczesnych Polaków!

Ratkomat – dużo gotówki, wiele rat

Za ofertę oferowaną za pośrednictwem strony Ratkomat.pl odpowiada dobrze znana firma pożyczkowa.

Aasa Polska S.A.
ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
NIP: 5252528111
KRS: 0000411939
REGON: 146017266
Kapitał zakładowy 42000000 zł wpłacony w całości

Jak podkreśla firma – działa z myślą o potrzebach współczesnych Polaków, których tempo życia nieustannie się zwiększa. Dziś wzięcie pożyczki bez wychodzenia z domu już nikogo nie zaskakuje. Stało się wręcz standardem – raz, że dla wygody, dwa, że dla oszczędności czasu i pieniędzy. Warunki oferowane przez Ratkomat są korzystne i omówione poniżej. Strona, którą omawiamy, jest w praktyce pośrednikiem we wnioskowaniu do Aasa Polska. Firma ta stanowi część skandynawskiego kapitału Aasa Global, działa na rynku od wielu lat, a na dowód dbania o klientów przedstawia się wieloma certyfikatami. Warto podkreślić, że funkcjonuje w ramach zasad Europejskiej Koalicji na Rzecz Odpowiedzialnych Kredytów (ECRC).

Porównaj chwilówki ratalne!

Opinie klientów ze strony Ratkomat.pl

  • „Dzięki Ratkomat szybko i bezproblemowo wziąłem pożyczkę przez Internet. Polecam każdemu, kto potrzebuje szybkich pieniędzy w nagłych sytuacjach” – Dariusz, 38-letni nauczyciel.
  • „Pełen profesjonalizm. Konsultant telefoniczny udzielił mi wyczerpujących informacji na temat warunków pożyczki. Przejrzystość, minimum formalności i świetne podejście do klienta. Zdecydowanie polecam Ratkomat” – Monika, 45-letnia księgowa.
  • „Jest wiele firm oferujących pożyczki, ale tylko w Ratkomacie pożyczkę mogłam rozłożyć aż na 24 miesiące! Zdecydowanie polecam!” – Anna, 28-letnia sekretarka

Pożyczaj 24/7 przez Ratkomat

Strona ma chwytliwą i łatwą do zapamiętania domenę – wystarczy wpisać adres www.ratkomat.pl/. Przejrzysty układ treści zdecydowanie ułatwia zdobywanie informacji oraz przygotowywanie wniosku pożyczkowego. Stronę ogląda się dobrze zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych. Głównym kolorem wykorzystanym do oznaczenia kluczowych elementów witryny jest przyjazny dla oka zielony. Stylowy, oryginalny font nadaje stronie dodatkowego, unikatowego charakteru. Profesjonalizm dostrzega się właśnie w takich detalach.

Jak przystało na stronę, która nie ogranicza się do funkcji informacyjnej, ale pomaga również w braniu pożyczek na raty, oferuje ona specjalne, wbudowane narzędzie do symulacji łącznego kosztu konkretnej, spersonalizowanej pożyczki. Wystarczy przesuwać suwakiem kwoty i liczbę rat. To łatwe, wygodne i bardzo intuicyjne, nawet dla osób, które nie spędzają w Internecie całych dni.

Ratkomat – jak dostać pożyczkę

Myślisz, że droga do otrzymania gotówki na dowolny cel jest długa i wyboista? Nie w przypadku Ratkomat.pl. Po wybraniu parametrów dla siebie (np. 6800 zł ze spłatą w 23 miesiące) i przeczytaniu warunków możesz przejść do kolejnego etapu, klikając duży button z napisem „złóż wniosek”. Dalsza ścieżka jest już naprawdę prosta – trzeba podać swoje podstawowe dane i wyrazić zgodę na ich przetwarzanie, potem uzupełnić je kolejnymi informacjami niezbędnymi do podjęcia decyzji o pożyczce i zatwierdzić umowę w ostatecznym kształcie. Nie we wszystkich przypadkach przedstawianie dokumentów zatwierdzających dochody jest konieczne. Później pozostaje jedynie czekać na decyzję firmy pożyczkowej, a także przyjazd kuriera w celu złożenia kluczowego podpisu. Dalej uruchamiana jest procedura bezzwłocznego przekazania pieniędzy na dowolny cel.

Warunki finansowe Ratkomatu

Jedni potrzebują mniejszej, inni większej gotówki. Dlatego zakres od 1000 zł do 10 000 zł pozwala swobodnie zrealizować różnorodne potrzeby klientów. Okres spłaty zamyka się w widełkach od 21 do 24 miesięcy, co jest dość często spotykanym rozwiązaniem. O ile oprocentowanie jest stałe i wynosi 10%, o tyle trzeba zwracać uwagę na inne parametry oferty, takie jak:

  • RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania),
  • opłata administracyjna,
  • opłata przygotowawcza.

Zanim zdecydujesz się na podpisanie umowy, upewnij się, że całkowita kwota do spłaty oraz wyliczona, miesięczna rata są dla Ciebie optymalne, tzn. jesteś w stanie spłacić to zobowiązanie, nie wpadając przy tym w spiralę zadłużenia i nie obciążając zbytnio domowego budżetu. (Sprawdź co to jest monit oraz ile może zabrać komornik)

Uwaga! Sprawdź, czy nadal obowiązuje specjalna promocja! Za każdy złożony wniosek (nawet przy negatywnej decyzji) otrzymuje się 80-procentowy rabat na zakupy w takich sklepach jak Reserved, Mohito, H&M, Cropp czy House. Wejdź na stronę Ratkomat.pl, żeby poznać szczegóły oferty.

Weź pożyczkę w 3 minuty!

Ratkomat – formalności

Oto podstawowe warunki dla klientów Ratkomat PL:

  • wiek w przedziale od 20. do 80. roku życia,
  • brak negatywnej historii w rejestrze dłużników BIG (KRD, ERIF, Info Monitor),
  • udokumentowany, stały dochód na terenie RP,
  • aktywne konto bankowe.

Jak widać, przeszkodą może być przede wszystkim negatywna historia kredytowa, jak również zbyt duże ryzyko ocenione na podstawie przekazanych informacji. Problem mają także klienci, z którymi trudno się skontaktować w celu płynnego przeprowadzenia całej procedury.

Dane kontaktowe

Telefon: 22 46 00 306

E-mail: kontakt@ratkomat.pl

Formularz kontaktowy i chat: https://www.ratkomat.pl/kontakt

Ratkomat – od 1000 zł do 10 000 zł przez 24/7
5 (100%) 1 głosy/ów