Opinie o Soho Credit

soho-credit
Opinie o Soho Credit
4.3 (85.71%) 7 głosy/ów
Zakres pożyczki
100 zł - 1 000 zł
Pierwsza darmowa pożyczka
do 1 000 zł na 30 dni!

Gdy pojawiają się niespodziewane wydatki, zwykle nie można liczyć na banki, dlatego warto w trudnych chwilach skorzystać z pożyczki pozabankowej. Dzisiaj przyszedł czas na ocenę kolejnej firmy, która ich udziela, a mianowicie Soho Credit.

Soho Credit to pożyczkodawca, który należy do grupy Rapid Finance, która działa nie tylko w Polsce, ale także na przykład w Hiszpanii i na Litwie. Nie jest to nowa firma na rynku, tylko przedsiębiorstwo, które zdążyło wypracować sobie pozytywną opinię wśród klientów, co jest potwierdzone wysokimi ocenami przydzielanymi Soho Credit przez pożyczkobiorców na branżowych portalach.

Czy pożyczanie w Soho Credit jest bezpieczne?

Soho Credit  ma już ugruntowaną pozycję na rynku, co zwiększa wiarygodność firmy, mimo braku jej przynależności do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Rekompensuje to jednak doświadczenie spółki Rapid Finance oraz jej członkostwo w Rejestrze Instytucji Pożyczkowych prowadzonym przez KNF.

Zalety i wady pożyczki w Soho Credit

Oceniając Soho Credit, wzięliśmy pod uwagę kwotę pożyczki, jaką można otrzymać w tej firmie, długość jej spłaty oraz sprawy związane z formalnościami potrzebnymi do spełnienia, aby ubiegać się o pieniądze.

Pisząc o wadach i zaletach tej firmy, sprawdziliśmy także to, jak szybko można otrzymać pieniądze w Soho Credit oraz w jakich bazach dłużników sprawdzany jest klient.

Zalety pożyczki w Soho Credit:

  1. Pierwsza pożyczka jest darmowa – bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem dla nowych klientów Soho Credit jest możliwość otrzymania pierwszej pożyczki za darmo w wysokości do 1000 złotych. Taką pożyczkę należy spłacić od 1 do 30 dni.
  2. Szybki proces przyznawania pieniędzy – gdy wniosek danego klienta zostanie rozpatrzony pozytywnie, firma Soho Credit wysyła na jego konto pieniądze w ciągu kilkudziesięciu minut.
  3. Skrupulatna weryfikacja klienta – Soho Credit bardzo uważnie sprawdza każdego klienta, co minimalizuje możliwość oszustwa czy przyznania pieniędzy osobie, która nie będzie w stanie spłacić swojego kredytu.
  4. Wygodny kalkulator i przejrzysta strona internetowa – Soho Credit oferuje na swojej dobrze i przejrzyście zaprojektowanej stronie internetowej funkcjonalny kalkulator. Dzięki takim rozwiązaniom klient bez problemu i w ekspresowym tempie może pozyskać zbiór najważniejszych informacji.
  5. Film instruktażowy – nie każdy pożyczkodawca udostępnia na swojej stronie materiały video,  które w prosty i klarowny sposób tłumaczą zawiłości procesu otrzymywania pożyczki.

Wady pożyczki w Soho Credit:

  1. Potrzeba wykonania przelewu za 1 grosz – przelew w wysokości jednego grosza przesyła się na konto Soho Credit, aby zweryfikować swoją tożsamość oraz numer bankowy, co w znaczący sposób zwalnia cały proces przyznawania klientowi pożyczki.
  2. Sprawdzanie klienta w większości baz dłużników – osoby ubiegające się o pożyczkę sprawdzane są między innymi w BIK, KRD, ERIF, co naturalnie wyklucza klientów, którzy mają niespłacone zobowiązania finansowe.

Opinia Łowcy Chwilówek o Soho Credit

Rozważając pożyczkę w Soho Credit, warto pamiętać, że choć marki tej nie ma wśród członków PZIP, została ona wpisana do rejestru prowadzonego przez KNF. Co więcej, za Soho Credit stoi ogromne doświadczenie grupy Rapid Finance. Warto skorzystać z usług tej firmy ze względu na pierwszą darmową pożyczkę oraz szybki proces przyznawania pieniędzy, choć ta oferta przeznaczona jest tylko dla klientów z dobrą historią kredytową.

Opinie o Soho Credit
4.3 (85.71%) 7 głosy/ów

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o