Soho Credit – 1000zł na 30 dni

soho-credit
Soho Credit – 1000zł na 30 dni
4.3 (85.71%) 7 głosy/ów
Zakres pożyczki
100 zł - 1 000 zł
Pierwsza darmowa pożyczka
do 1 000 zł na 30 dni!

Soho Credit należy do spółki Rapid Finance, która jest właścicielem innego, znanego na rynku chwilówek, pożyczkodawcy – Filarum. Firma działa w Polsce od 2012 roku, jednak pożyczek udziela także mieszkańcom Litwy, Łotwy i Hiszpanii. Jakie warunki oferuje i na co mogą liczyć nowi i stali klienci? Sprawdźmy.

Podstawowe informacje o Soho Credit

Soho Credit jest marką Rapid Finance Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 18A działa w oparciu o przepisy polskiego prawa, określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.

NIP: 5252542660

REGON: 146381003

KRS: 0000439376

Kapitał zakładowy: 316 000 zł.

Soho Credit – jak wziąć pożyczkę?

Pierwszym etapem, który pozwala wnioskować o pożyczkę jest zarejestrowanie profilu użytkownika na w serwisie internetowym firmy. Formularza zawiera standardowe dane takie jak dane osobowe łącznie z numerem i serią dowodu osobistego oraz nr PESEL, a także dane teleadresowe. Po poprawnym przejściu etapu rejestracji należy potwierdzić numer rachunku bankowego przesyłając 0,01 zł z konta osobistego, potwierdzającego także imię i nazwisko osoby ubiegającej się o pożyczkę. Pożyczka zostanie wpłacona na ten sam rachunek.

Ważne: Firma nie akceptuje przelewów SKOK oraz dokonywanych poprzez bankowe systemy przyspieszające.

Klient, który poprawnie przejdzie przez powyższe etapy, zostanie poinformowany przez sms o możliwości otrzymania pieniędzy. Decyzja powinna pojawić się w przeciągu zaledwie kilkunastu minut. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna, firma przeleje pieniądze w ciągu kolejnych 10 minut. To jak szybko pożyczka znajdzie się jednak na koncie klienta, zależy od banku, w którym posiadamy konto. Pieniądze z przelewów międzybankowych będą księgowane później niż w obrębie tego samego banku.

Weź pożyczkę w SohoCredit!

Soho Credit – koszty i terminy

Pożyczkodawca umożliwia wzięcie chwilówki dwóm grupom klientów: nowym i stałym. W zależności od tego, do której z nich zalicza się klient, może liczyć na określoną kwotę oraz koszty spłaty pożyczki.

Nowi klienci, którzy korzystają pierwszy raz z usług Soho Credit, mogą liczyć na szczególną przychylność firmy. To właśnie im firma oferuje pożyczkę w kwocie nawet 1000 zł z terminem spłaty do 30 dni bez dodatkowych kosztów. Udzielenie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskującego. Promocja obowiązuje tylko przy terminowej spłacie zobowiązań. Klienci, którzy będą zwlekać z uiszczeniem opłaty, zostaną obarczeni dodatkowymi kosztami, tzw. Odsetkami karnymi w wysokości 14 proc.

Klienci powracający do Soho Credit nie mogą otrzymać pożyczki całkowicie za darmo. Mogą za to liczyć na większe sumy maksymalne pożyczki. Oczywiście klienci, którzy wybiorą krótszy termin uregulowania zobowiązań zapłacą mniej, niż CI, którzy potrzebują więcej czasu. Jak kształtują się koszty dla osób pożyczających po raz kolejny? Sprawdźmy na przykładzie:

– 1500 zł pożyczki na 10 dni – całkowity koszt 1767.95 zł,.

– 1500 zł pożyczki na 20 dni – całkowity koszt 1858.30 zł.,

– 1500 zł pożyczki na 30 dni – całkowity koszt 1875.00 zł.

Soho Credit udziela pożyczek w kwocie od 150 zł do 4000 zł. Warto dodać, że klienci w zależności od tego, który raz ubiegają się o pożyczkę, mogą ją otrzymać w ściśle określonej maksymalnej wysokości:

– klienci pożyczający pierwszy raz – do 1000 zł.,

– klienci pożyczający drugi raz – do 2000 zł.,

– klienci pożyczający trzeci raz – do 2500 zł.,

– klienci pożyczający czwarty raz – do 3000 zł.,

– klienci pożyczający piąty raz – do 3500 zł.,

– klienci pożyczający szósty i kolejny raz – do 4000 zł.

W tym samym czasie jedna osoba może otrzymać tylko jedną pożyczkę. Dopiero po jej całkowitej spłacie, można złożyć wniosek i ubiegać się o kolejną pożyczkę.

Soho Credit – formalności związane z wzięciem pożyczki

Wnioskować o udzielenie pożyczki w Soho Credit mogą osoby między 20 a 76 rokiem życia, które są obywatelami Polski i mieszkają na jej terenie. Dodatkowo należy być stałym użytkownikiem telefonii komórkowej, a także posiadać własny rachunek w banku. Firma sprawdza również bazy takie jak BIK, BIG Infomonitor, KRD i ERIF. Jeśli Twoje dane widnieją w którymś z tych rejestrów, niekoniecznie musi to oznaczać, że Soho Credit nie udzieli Ci pożyczki. Jeśli firma podpisze z Tobą umowę, może natomiast obniżyć kwotę pożyczki o którą wnioskowałeś i przyznać Ci mniej pieniędzy.

Firma może odmówić przyznania pożyczki w kilku przypadkach:

– klient posiada zaległości lub opóźnienia w spłatach innych pożyczek lub kredytów,

– klient podał nieprawdziwe dane podczas rejestracji,

– klient nie spełnia warunków umowy i regulaminu,

– klient nie spełnił warunków weryfikacji,

– klient nie spłacił poprzedniej pożyczki.

Weź pożyczkę w Sohocredit!

Kontakt z Soho Credit

Infolinia:

801 011 537

Płatności:

222 668 304

Biuro Obsługi Klienta:

222 668 302

Godziny pracy:

pon-nd: 7.00-23.00

Soho Credit – 1000zł na 30 dni
4.3 (85.71%) 7 głosy/ów

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o