Super Grosz – 10 000 zł na dowolny cel!

super grosz
Super Grosz – 10 000 zł na dowolny cel!
5 (100%) 2 głosy/ów
Zakres pożyczki
1 000 zł - 10 000 zł

Firmy pożyczkowe kojarzą Ci się jedynie z chwilówkami udzielanymi na niskie, mało korzystne kwoty? W takim razie wydaje się, że nie znasz takich marek jak SuperGrosz. Poznaj ją bliżej i jej ofertę skierowaną do polskiego klienta. Nazwa zachęca do bliższego sprawdzenia warunków, które są przejrzyste i ciekawe. Pora na dokładną analizę!

SuperGrosz – pożyczka od zaraz

Firma SuperGrosz Sp. z o. o. istnieje od 2015 roku, a jej kapitał jest w 100% polski. Tworzy ją zespół finansistów i analityków z doświadczeniem w branży. Ambicją firmy jest nieustanne rozwijanie usług skierowanych na obopólną korzyść – zarówno dla samej marki, jak i zadowolonego klienta.

Jest zarejestrowana pod adresem:

ul. Inflancka 11/27, 00-189 Warszawa

KRS: 0000551150

NIP: 5252607460

REGON: 360301004

Kapitał zakładowy w wysokości 200 000 złotych.

Atutem oferty SuperGrosz jest jej przejrzystość, czego dowodem może być brak ukrywania dodatkowych opłat czy prowizji. Pożyczając, wiesz od kogo, na ile i przede wszystkim za ile. Weryfikacja, jak chwali się firma na stronie internetowej, trwa zaledwie kilka minut, co oznacza błyskawiczny dostęp do pożyczki od ręki online. Do dyspozycji klientów są oddelegowani konsultanci, a pożyczek udziela się przez telefon lub Internet.

Weź pożyczkę w Super Grosz

Zapomnij o wychodzeniu z domu w celu zdobycia pieniędzy na dowolny cel. Dziś, nie ruszając się z kanapy, możesz pożyczyć do 15 000 złotych w SuperGrosz. Warto podkreślić, że dzięki formule czeku GIRO omawiana firma współpracuje z Bankiem Pocztowym i Pocztą Polską, co jeszcze bardziej dodaje jej wiarygodności. Nie posiadasz konta? Nie chcesz przelewu na rachunek bieżący? Aby otrzymać pożyczkę ratalną, wystarczy kod przesłany drogą SMS-ową pokazany w najbliższej placówce pocztowej.

SuperGrosz jest laureatem nagrody Loan Award Super Brand 2017.

Super Grosz – wszystko przez Internet

SuperGrosz.pl gwarantuje nowoczesne podejście do udzielania chwilówek. Nie prowadzi stacjonarnych biur, a wszystkie formalności zapewnia przez telefon lub Internet. Warto pokrótce omówić zawartość witryny https://supergrosz.pl/.

Do dyspozycji Internautów oddano zakładki „o nas”, „pytania i odpowiedzi” czy „kontakt”. Istnieje podstrona poświęcona poradom, a także osobna z dokumentami. Stali klienci mogą zalogować się do panelu użytkownika poprzez kliknięcie w charakterystyczny, pomarańczowy przycisk. Odbiorca zainteresowany wzięciem pożyczki nie powinien mieć absolutnie żadnych problemów ze znalezieniem interesujących go informacji i danych, które nie są ukrywane. Wzorem wielu innych firm pożyczkowych Super Grosz proponuje skorzystanie z intuicyjnie prostego narzędzia do zestawiania kwoty i rat w celu poznania opłat za pożyczkę.

Pożyczka w Super Grosz.pl

Pożyczki SuperGrosz.pl są do wzięcia na dowolny cel. Elastyczność warunków z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom. Kwota pożyczki zaczyna się od 1000 zł, a kończy na 15 000 zł. Raty można rozłożyć minimalnie na 4, a maksymalnie 48 miesięcy. Niezły przedział, prawda? Od kwartału do 4 lat! Nowym klientom udziela się pożyczek do kwoty 10 000 zł, wyższe są dostępne dla stałych użytkowników oferty.

Wspominaliśmy już o narzędziu na stronie, dzięki któremu sprawdzisz, ile kosztuje dana pożyczka. Analizując ofertę, weź pod uwagę wysokość raty, prowizję, RRSO i odsetki, sprawdź także łączny koszt zobowiązania. Jako przykład weźmy kwotę 5000 zł rozłożoną na 12 miesięczny rat. W tej symulacji zakładamy, że mniejsza liczba rat byłaby trudna do spłaty, a większa mnoży koszty. Jaki jest wynik testu?

Wysokość raty wynosi dokładnie 668,75 zł. Prowizja – zarobek dla firmy – to dokładnie 2750,04 zł. RRSO: 156,13%. Za odsetki płacimy 274,92 zł, więc łącznie musimy oddać kwotę 8024,96 zł. Aktualnie obowiązuje także specjalna promocja dla nowych klientów: „Pierwsza pożyczka na 30 dni za darmo”. RRSO 0% jest dostępne tylko w przypadku jednorazowej spłaty w przeciągu miesiąca. Być może to oferta skierowana właśnie do Ciebie?

Przeczytaj także:
Ile może zabrać komornik?
Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych

Pożyczka online lub telefonicznie krok po kroku

Aby otrzymać pożyczkę według wskazanych przez siebie kryteriów, należy zadzwonić do konsultanta (numer telefonu znajdziesz poniżej) lub na stronie internetowej wypełnić formularz i założyć konto. Trzeba podać takie dane jak adres e-mail, imię, nazwisko, PESEL, serię i numer dowodu osobistego, numer telefonu, adres zamieszkania, stan cywilny, liczbę osób na utrzymaniu, status zawodowy, dochód miesięczny netto. Następnie należy zaakceptować formalne zgody i przejść dalej. Firma weryfikuje dane, kontaktuje się z Tobą drogą SMS-ową. Do otrzymania gotówki trzeba także przygotować numer konta bankowego (chyba że korzysta się z opisanego już czeku GIRO). Firma SuperGrosz.pl nie oczekuje potwierdzenia dochodu, a o przyznaniu pożyczki informuje bardzo szybko.

Weź pożyczkę w Super Grosz

Super Grosz – warunki otrzymania pożyczki

SuperGrosz przyzna Ci pożyczkę, jeżeli poprawnie wypełnisz formularz i spełnisz wymagania. Są to przede wszystkim wiek powyżej 21 lat oraz brak zadłużenia (sprawdzane są bazy Biura Informacji Gospodarczej oraz Biura Informacji Kredytowej). Jak podkreśla firma, dla wygody klienta można nawet zrezygnować z fizycznego podpisywania umowy, dając pełnomocnictwo na przeprowadzenie szybkiej procedury.

Dane kontaktowe

Biuro Obsługi Klienta działa w godzinach:

poniedziałek – piątek 8:00 – 20:00

sobota: 9:00 – 17:00

Telefon: 22 102 15 00

E-mail: kontakt@supergrosz.pl
Czat i formularz kontaktowy: https://supergrosz.pl/kontakt

Super Grosz – 10 000 zł na dowolny cel!
5 (100%) 2 głosy/ów

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o