Opinie o Wandoo

wandoo
Opinie o Wandoo
4.2 (84%) 20 głosy/ów
Zakres pożyczki
100 zł - 3 000 zł
Pierwsza darmowa pożyczka
do 3 000 zł na 30 dni!

Szybka pożyczka może być prawdziwym wybawieniem, gdy wpadnie się w finansowe tarapaty. Na rynku istnieje sporo internetowych firm pożyczkowych, jednak tylko niektóre z nich są godne polecenia. Czas sprawdzić, czy jedną z nich jest Wandoo.

Firma Wandoo rozpoczęła swoją działalność na terenie Polski w 2016 roku i od tamtej pory sukcesywnie buduje swoją pozycję oraz rozpoznawalność na rynku. Ten pożyczkodawca należy do łotewskiej spółki Wandoo Finance Group, która ma spore doświadczenie na rynku finansowym oraz działa w aż 16 krajach.

“Rozwiązujemy problemy finansowe” to hasło przewodnie tej firmy, które najlepiej podsumowanie działanie tego sprawnego pożyczkodawcy internetowego.

wandoo

Pożyczasz
1 000
Okres spłaty
30 dni
Koszt
0
RRSO: 0%

Czy pożyczanie w Wandoo jest bezpieczne?

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych przyjmuje do swojego grona tylko zaufane firmy. Wandoo jest jego członkiem, co daje pewność, że to przedsiębiorstwo trzyma ściśle wyznaczonych standardów prowadzenia swojej działalności.

Dodatkowo pożyczkodawca ten wyznaje zasady wyznaczone przez międzynarodową grupę finansową, do której należy.

Mają one głównie związek z dbaniem o klienta, dzięki zastosowaniu samouczących się, innowacyjnych technologii oraz obsłudze telefonicznej na najwyższym poziomie.

Zalety i wady pożyczki w Wandoo

Chcąc ocenić plusy i minusy korzystania z usług firmy Wandoo, wzięliśmy pod uwagę możliwą do otrzymania kwotę pożyczki, dostępny okres spłaty, czas, jaki należy przeznaczyć na przejście procedury pożyczkowej oraz szybkość przelewu pożyczki na konto klienta.

Zalety pożyczki w Wandoo:

  1. Pierwsza pożyczka jest darmowa – coraz więcej firm decyduje się na proponowanie nowym klientom pierwszej darmowej pożyczki, jednak rzadko wynosi ona tyle, ile proponuje Wandoo, a mianowicie 2500 złotych.
  2. Wysoka kwota pożyczki – firmy, które użyczają pożyczek z krótkim okresem spłaty (do 30 dni), najczęściej oferują bardzo niewielkie pieniądze. Nie jest to przypadek Wandoo – ten pożyczkodawca oferuje nawet 5000 złotych, które trzeba spłacić od 1 do 30 dni.
  3. Szybka wypłata na konto – Wandoo sprawnie weryfikuje klienta i w ekspresowym tempie przesyła pieniądze na konto – przelew może być zrealizowany nawet w kilkanaście minut.
  4. Możliwość odroczenia terminu spłaty – gdy pojawi się kłopot z terminowym spłaceniem swojej pożyczki, można skontaktować się z Wandoo i przedłużyć okres spłaty dzięki usłudze refinansowania.
  5. Program lojalnościowy – firma przygotowała specjalny program lojalnościowy, dzięki któremu możliwe jest zmniejszenie kosztów pożyczki nawet do 50%.

Wady pożyczki w Wandoo:

  1. Sprzeczne informacje na stronie internetowej – strona internetowa Wandoo jest bardzo klarowna i przejrzysta, jednak niestety występują na niej sprzeczne informacje. Według kalkulatora udostępnionego na stronie Wandoo możliwe jest wzięcie 15000 złotych pożyczki, a w innych zakładkach jest mowa o tylko 5000 złotych.
  2. Weryfikacja w bazach dłużników – Wandoo sprawdza swoich klientów w większości baz dłużników (KRD, BIG, ERIF), przez co usługi tej firmy nie są dostępne dla osób z trudną historią kredytową.

Opinia Łowcy Chwilówek o Wandoo

Wandoo to bardzo solidna firma, czego najlepszym potwierdzeniem jest jej przynależność do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. To członkostwo daje klientom pewność, że Wandoo to bezpieczna i godna zaufania firma.

Także bycie częścią dużej, międzynarodowej grupy finansowej uwiarygodnia działania tego pożyczkodawcy. W ofercie Wandoo uwagę zwraca wysoka kwota pierwszej darmowej pożyczki, sprawna obsługa klienta oraz ekspresowe przelewy na konto.

Mimo tego, że z usług tej marki nie mogą skorzystać osoby z kłopotliwą historią kredytową, jest to firma jak najbardziej godna zainteresowania klientów.

wandoo

Pożyczasz
1 000
Okres spłaty
30 dni
Koszt
0
RRSO: 0%

Opinie o Wandoo
4.2 (84%) 20 głosy/ów

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o