Opinie o Wandoo

wandoo

Szybka pożyczka może być prawdziwym wybawieniem, gdy wpadnie się w finansowe tarapaty. Na rynku istnieje sporo internetowych firm pożyczkowych, jednak tylko niektóre z nich są godne polecenia. Czas sprawdzić, czy jedną z nich jest Wandoo.

Firma Wandoo rozpoczęła swoją działalność na terenie Polski w 2016 roku i od tamtej pory sukcesywnie buduje swoją pozycję oraz rozpoznawalność na rynku. Ten pożyczkodawca należy do łotewskiej spółki Wandoo Finance Group, która ma spore doświadczenie na rynku finansowym oraz działa w aż 16 krajach.

“Rozwiązujemy problemy finansowe” to hasło przewodnie tej firmy, które najlepiej podsumowanie działanie tego sprawnego pożyczkodawcy internetowego.

wandoo

Pożyczasz
1 000
Okres spłaty
30 dni
Koszt
0
RRSO: 0%

Czy pożyczanie w Wandoo jest bezpieczne?

Polski Związek Instytucji Pożyczkowych przyjmuje do swojego grona tylko zaufane firmy. Wandoo jest jego członkiem, co daje pewność, że to przedsiębiorstwo trzyma ściśle wyznaczonych standardów prowadzenia swojej działalności.

Dodatkowo pożyczkodawca ten wyznaje zasady wyznaczone przez międzynarodową grupę finansową, do której należy.

Mają one głównie związek z dbaniem o klienta, dzięki zastosowaniu samouczących się, innowacyjnych technologii oraz obsłudze telefonicznej na najwyższym poziomie.

Zalety i wady pożyczki w Wandoo

Chcąc ocenić plusy i minusy korzystania z usług firmy Wandoo, wzięliśmy pod uwagę możliwą do otrzymania kwotę pożyczki, dostępny okres spłaty, czas, jaki należy przeznaczyć na przejście procedury pożyczkowej oraz szybkość przelewu pożyczki na konto klienta.

Zalety pożyczki w Wandoo:

  1. Pierwsza pożyczka jest darmowa – coraz więcej firm decyduje się na proponowanie nowym klientom pierwszej darmowej pożyczki, jednak rzadko wynosi ona tyle, ile proponuje Wandoo, a mianowicie 2500 złotych.
  2. Wysoka kwota pożyczki – firmy, które użyczają pożyczek z krótkim okresem spłaty (do 30 dni), najczęściej oferują bardzo niewielkie pieniądze. Nie jest to przypadek Wandoo – ten pożyczkodawca oferuje nawet 5000 złotych, które trzeba spłacić od 1 do 30 dni.
  3. Szybka wypłata na konto – Wandoo sprawnie weryfikuje klienta i w ekspresowym tempie przesyła pieniądze na konto – przelew może być zrealizowany nawet w kilkanaście minut.
  4. Możliwość odroczenia terminu spłaty – gdy pojawi się kłopot z terminowym spłaceniem swojej pożyczki, można skontaktować się z Wandoo i przedłużyć okres spłaty dzięki usłudze refinansowania.
  5. Program lojalnościowy – firma przygotowała specjalny program lojalnościowy, dzięki któremu możliwe jest zmniejszenie kosztów pożyczki nawet do 50%.

Wady pożyczki w Wandoo:

  1. Sprzeczne informacje na stronie internetowej – strona internetowa Wandoo jest bardzo klarowna i przejrzysta, jednak niestety występują na niej sprzeczne informacje. Według kalkulatora udostępnionego na stronie Wandoo możliwe jest wzięcie 15000 złotych pożyczki, a w innych zakładkach jest mowa o tylko 5000 złotych.
  2. Weryfikacja w bazach dłużników – Wandoo sprawdza swoich klientów w większości baz dłużników (KRD, BIG, ERIF), przez co usługi tej firmy nie są dostępne dla osób z trudną historią kredytową.

Opinia Łowcy Chwilówek o Wandoo

Wandoo to bardzo solidna firma, czego najlepszym potwierdzeniem jest jej przynależność do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. To członkostwo daje klientom pewność, że Wandoo to bezpieczna i godna zaufania firma.

Także bycie częścią dużej, międzynarodowej grupy finansowej uwiarygodnia działania tego pożyczkodawcy. W ofercie Wandoo uwagę zwraca wysoka kwota pierwszej darmowej pożyczki, sprawna obsługa klienta oraz ekspresowe przelewy na konto.

Mimo tego, że z usług tej marki nie mogą skorzystać osoby z kłopotliwą historią kredytową, jest to firma jak najbardziej godna zainteresowania klientów.

wandoo

Pożyczasz
1 000
Okres spłaty
30 dni
Koszt
0
RRSO: 0%

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Niagara
1 rok temu

2500 tyśia darmowej pożyczki wygląda kusząco zwłaszcza w okresie świąteczno – sylwestrowym

lopez_W
1 rok temu

Zamiast pożyczać hajs od starych wolałem pożyczyć w chilówkach i nie taki diabeł straszny … oddałem wszysko na czas i nikt nawet nie widział ze na chwile straciłem płynność finansową.

Iloncia
1 rok temu

Przyznam się szczerze że czasami korzystam z chwilówek. Dla mnie co jest najważniejsze w chwilówkach? To że wszysko załatwiam przez neta, nawet nie muszę się ruszać z chaty a kasa już jest. A z wandoo miałam tylko raz styczności przy okazji darmowej pożyczki

gregory 55
1 rok temu

Polecam Wandoo

onyszko
1 rok temu
Reply to  gregory 55

A ja tam wole bardziej rozpoznawane firmy na rynku jak np wonga

hytry
1 rok temu
Reply to  onyszko

a ja to patrze gdzie i ile dają darmowej pożyczki. Jak się pożycza naprawdę spontanicznie to można sobie poradzic tylko potem troche spamuja skrzynkę i troche telefon ale taka jest cena darmowej pozyczki

Robert Olesko
1 rok temu

Dobra renomowana firma z ugruntowaną już pozycją na rynku. To nie są naciągacze i potrafią poratować w trudnej sytuacji. A że jak się pożycza to trzeba oddać a Wandoo n a tym zarobić musi to proszę się nie dziwić

Bobo
1 rok temu

Ja polecam wando dostałem darmową pożyczkę tysiaka oddałem przed terminem potwierdzam żadnych haczyków nie stosująi to wszystko w przysłowiowy kwadrans.